VDSL'de Düşük Hız, Kopma ve İnternetsiz Günler

Ben sizin konunuzu direkt olarak ilgili ekiplerimizin yöneticileri ile birlikte takip ediyorum. Evet süreç beklenenden uzun süredir devam ediyor. Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Şimdi tekrar arkadaşlarıma ulaştım ve bilgi verdim. Bir gelişme aldığım zaman size mutlaka geri dönüş yapacağım.

Bakın Cuma dediniz şimdi bilmiyoruz dediniz. Türk Telekom’la bende görüştüm adamlar 24 ay süremiz var diyor. Aylarca da yıllarca da sürebilir diyor… Madem VAE’de böyle bir durum var kopanda olsa arada internete girebileceğim bir hattı vardı YAPA’da buna ne oldu? O zaman açın YAPA’daki hattımı VAE fırsatı olursa ona geçirirsiniz. Arıza kaydı açtık herşeyi iyice mahvettiniz. Böyle müşteri ilişkileri mi olur? Böyle hizmet anlayışı mı olur? @EFG

1 Beğeni

Tüm sürecinizi ben takip etmeye devam ediyorum. Altyapı durumunuzla ilgili beklenmedik bazı süreçler yaşandığı için biraz uzun sürdü :frowning: Bunun farkındayız ancak bu süreçte her şey bizim elimizde değil :frowning:

Sizi gün içerisinde sorununuz ile alakalı aratarak bilgi verdirdim. Dediğim gibi süreci takip ederek elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya devam edeceğim.

1 Beğeni

Güncelleme: Aylardır internetsizim. Sorun düzeldi dedikleri (6-7 mbit ve kopan bir internet vererek) günden 1-2 gün sonra tekrar internet gitti ve hala yok.

TurkNet bariz şekilde çözüm üretemiyor ve adam yerine koymuyor. Ben sizin müşterinizim siz ise Türk Telekom’un… TT’nin peşinden koşup hesap sorması gereken sizken aylardır rezil ediyorsunuz. Türk Telekom’la ve yöneticileriyle de iletişime geçtim çözerse artık onlar çözücek ve bende bir daha TurkNet’e dönmemek üzere veda edeceğim.

Bu saatten sonra kimseye de TurkNet’i tavsiye etmem.

1 Beğeni

BTK üzerinden iptal başvurumu yaptım. Bir aydan uzun süredir internet kullanamıyorum fakat yinede faturalandırma yapıldı. İlgili tutarların iadesini talep ediyorum.

Tüm iyi niyetimle forumdan, yöneticilerinden ve destek merkezinden pek çok kez sorunu çözmeye uğraştım fakat TurkNet otomatik cevaplardan öteye geçmiyor. Bundan sonraki süreçte asla TurkNet kullanmayacağım ve referans olduğum kişileri hatta bana referans olan kişileride farklı operatörlere yönlendireceğim. 100mbit fiber parası verip aylarca süründüm 1 yıldır 10-11 mbit zor alırken son aylarda 5 -6mbite kadar düştük. Bu tüketiciyi sömürmekten başka bir şey değildir.

1 Beğeni

Merhaba, @sezerde
İptal işleminiz gerçekleşti mi ?

İptal işlemini internet bankacılığı hizmetiniz varsa e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. Eğer yoksa online işlem merkezi üzerinden iptal talebinde bulunabilirsiniz. Fatura indirimi ise arızanız çözüldükten sonra fatura adımından açacağınız kayıt ile verilebilir. Açık destek kaydınız varsa oraya talebinizi iletebilirsiniz.

İptal talebini uygun şekilde ilettim. Fakat bu durum TurkNet’in ayıbıdır. 1 aydan fazladır internet veremeyip, bu noktaya getirdi. Gerçekten yetkili ve bilgili biri yok, müşteriye değer yok. Tamamen kaza bela gidiyor her şey.

1 Beğeni

Merhabalar,

Yaşadığınız süreç adına üzgünüm. Bölgenizde ay sonunda tamamlanacağı belirtilen kablo arızası durumu yaşandığını görüyorum. Farklı bir sağlayıcıya geçiş yapacağınızı belirtmişsiniz. Talebinize istinaden hizmetiniz iptal edilmiştir. İlerleyen süreçte tekrar görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyorum.

2 Beğeni

kablo arızası falan yoktu. süreç baştan sonra incelenirse görülebilir. siz müşteriyi adam yerine koyup çözmek için gayret göstermiyorsunuz bu yüzdende müşteri kaybetmeye devam edeceksiniz.

türk telekom’a giderek talepte bulunarak binama fiber koydurdum ve sinyal bile alınmasını sağladım. siz aylardır oyalamakla yetindiniz. artık milleti cahil / iş bilmez yerine koymaktan vazgeçin. size güvenmek hataymış bunu anladım. zaten son yaptığınız pek çok adımla bunu da kanıtladınız hem zamlar, hem arkadaşını davet et kampanyasında yaptığınız değişiklikler hemde 100mbit üstü paketler açılmasına rağmen hala aynı hızları sunmanız gibi. artık TurkNet müşteriyi değil tamamen kendi cebini düşünen bir yapı olmuş.

1 Beğeni

ünlü bir düşünürün konuyla ilgili çok güzel bir sözü var:
turk.net pişmanlıktır, başlamayın

Hizmet kalitemizi arttırmak adına altyapı dahil birçok alana yatırım yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizi korumak adına enflasyon oranının çok altında fiyat güncellemesi gerçekleştiriyoruz. Arkadaşını getir kampanyasındaki değişiklik toplam tutarı etkilemiyor. Yerel sağlayıcı ile alakalı belirttiğiniz süreç devam ediyor.

1 Beğeni