VDSL'de Düşük Hız, Kopma ve İnternetsiz Günler

Önce;

denildi…

Şimdi ise;

Böyle tutarsız bir iş görmedim ben…

Haftalar geçti hala bir çözüm yok. Yöneticilerden yada müşteri temsilcilerinden net bir cevap yok… Üstelik internette yok!

Ben sizin konunuzu direkt olarak ilgili ekiplerimizin yöneticileri ile birlikte takip ediyorum. Evet süreç beklenenden uzun süredir devam ediyor. Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Şimdi tekrar arkadaşlarıma ulaştım ve bilgi verdim. Bir gelişme aldığım zaman size mutlaka geri dönüş yapacağım.

Hocam dmye yazdım kontrol edebilir misiniz? @EFG

Bakın Cuma dediniz şimdi bilmiyoruz dediniz. Türk Telekom’la bende görüştüm adamlar 24 ay süremiz var diyor. Aylarca da yıllarca da sürebilir diyor… Madem VAE’de böyle bir durum var kopanda olsa arada internete girebileceğim bir hattı vardı YAPA’da buna ne oldu? O zaman açın YAPA’daki hattımı VAE fırsatı olursa ona geçirirsiniz. Arıza kaydı açtık herşeyi iyice mahvettiniz. Böyle müşteri ilişkileri mi olur? Böyle hizmet anlayışı mı olur? @EFG

Tüm sürecinizi ben takip etmeye devam ediyorum. Altyapı durumunuzla ilgili beklenmedik bazı süreçler yaşandığı için biraz uzun sürdü :frowning: Bunun farkındayız ancak bu süreçte her şey bizim elimizde değil :frowning:

Sizi gün içerisinde sorununuz ile alakalı aratarak bilgi verdirdim. Dediğim gibi süreci takip ederek elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya devam edeceğim.