VDSL2 - 2.4gHz VE 5gHz DESTEKLEYEN MODEM ÖNERİSİ

VDSL2 altyapıya sahibim 2.4gHz VE 5gHz bandında yayın yapan modem aramaktayım, fiyat&performans denebilecek ve ortalama 100-120 m² alana yayın yapabilecek modem önerilerinizi yazar mısınız?

@tnetwork @moderators

Ne kadar fiyat bandında olmasını istersiniz.

TP LİNK VR2100 ve keenetic hopper dsl ax1800

1 Beğeni

Hocam merhaba,
Maksimum 1500-1700 fiyat bandında bu fiyatlarda aralarındaki en iyi modem hangisiyse onu satın almak istiyorum

Keenetic carrier dsl
TP link vr400 v3 - Kullanıcılar beğenmediklerini söylüyor. wifi mesafesi kısa kaldığını söyleyende oldu.

Özellikler aynı sadece carrier 100 mb portları var.

Bu fiyatlar arasındaki en iyisi midir peki keenetic carrier dsl hocam

Keenetic carrier snr ayarlaması mevcut , yazılım değişikliği yapılabiliyor, performans için yazılım oynaması yapabiliyorlar. Keenetic Hero mevcut pek kurcalamadım. 100 mb portlara sahip olduğu için fiberde kullanıcak bir cihazda değil.

ZTE ZXHN H168A önerebilirim halihazırda kullanıyorum hiçte sorunu yok gayette güzel yararlanabilirin 1.090 gibi bir fiyatı bulunuyor. Linki aşşağıda bırakayım almak istersen al.https://www.trendyol.com/zte/zxhn-h168a-dual-bant-2-4-5ghz-vdsl2-modem-router-p-462343809?boutiqueId=61&merchantId=375142&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOooRSKsR1UJC9maFxQD7ir3PwdM3uJkS2gbjvNkTGoYp7eEl6w-0cAA

Keenetic fiyatları ne kadar uçmuş öyle :flushed:
Epey belki kriterlere uygun bir şey sunar belki https://www.epey.com/modem/e/YToyOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjQ6IjE1MDAiO2k6MTtzOjQ6IjIxMDAiO31pOjQyMDI7YToyOntpOjA7czo3OiIxODA3NTE0IjtpOjE7czo2OiIzNzcwOTMiO319X047=/

Teşekkürler hocam çoğu kişi Kineetic Hopper ve Carrier modelini önerdi biraz daha araştırma yapıcam Hopper biraz pahalı bu yüzden Carrier modeli biraz daha mantıklı gibi duruyor fiyat&performans olarak

değerlendiricem hocam teşekkürler

Fiyat olarak ikisinin arasında Keenetic KN 2112 var gigabit portlu. KN 2111 olanında gigabit port yok karışabilir.

Paranız hangi modeline yetiyorsa onu alın ama illa Keenetic alın marka olarak