Vdsl söylenip adsl bağlantı

Farklı bi İss den türk nete geçmeye karar verdim abonelik işlemleri yapılırken VDSL 100 mbit alabileceğim söylendi sözleşme vesayre herşey 100 mbit vdsl fakat adsl sinyal alıyorum destek kaydı açtıgımda boş portun olmadığı söylendi boş port yoksa neden VDSL 100 mbit kullanabileceğim söylendi ne yapmam gerekiyor bana bir bilgi verebilir misiniz

Sen önceki aboneliğini iptal edip mi geçtin yoksa direkt geçişmi yaptın?

Port durumu anlık olarak güncellenmektedir bundan dolayı abonelik başlatılırken boş port görünmüş olabilir ancak daha sonradan dolmuş olabilir. Bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçip port takviye dilekçesi bırakabilirsiniz. Süreç boyunca Online İşlemler Merkezi üzerinden port takibi yapılmasını isteyiniz ekip arka planda takip ederek boş port çıktığı anda sizinle iletişime geçerek onay aldıktan sonra geçiş işleminizi gerçekleştirecektir.

Hayır direk geçiş yaptım önceki aboneliğim türk net tarafından iptal edildi port kaybı yaşamayacağımda söylenmişti

Bir türk telekom müdürlüğünün kapısını çal biraz sert tavır takın yardımcı olurlar umarım

Sert tavır takınıldı kendim denedim düşman olduk :)) (Tatlı Dil Güler Yüzlü ) Olmak gerek :slight_smile:

1 Beğeni

ben sert yaptım fiber olmayıp müdürlükte var ama yalnızca türk telekom üzerinden kullanırsınız dedikleri binaya fiber çektirdim