VDSL Port açtırma

Arkadaşlar merhabalar ev değiştiriyorum şuan ki adresimde vdsl kullanıyorum gittiğim yerde de vdsl altyapı var ama port yok bunu nasıl çözebilirim türk telekom müdürlüğüne mi gitmek gerekiyor açtırmak için daha önce böyle birşey yaşamış olan veya deneyimlerini aktarmak isteyenleri memnuniyetle dinlerim

Merhaba,
Daha önceden benimde bölgemde boş port yoktu bağlı olduğum Türk Telekom Müdürlüğü Erişim Planlama Birimi’ne Port Takviye dilekçesi bıraktım daha sonra boş port açıldı sizde bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim yarın ilk iş olarak bunu yapıcam.

2 Beğeni

Rica ederim, gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim :hugs:

Merhabalar port sorunum çözüldü bugün bağlı olduğum telekom müdürlüğüne gittim ve vdsl port talebinde bulundum talebimi de belirttim bir tane telekom hattım var şuan bir tanede TurkNet dedim tamam dediler dilekçe doldurttular sonrasın da eve geldim 2-3 saat sonra müdürlük tarafından arandım ve port açıldı yarın sabah telekom internetinizi bağlıcaz hem de TurkNet etiketlemenizi yapıcaz dediler açıkçası şaşırdım telekom görmeyeli baya hızlı ve çözüm odaklı olmuş takdir ettim arkadaşlar bence telekom altyapısındaysınız gidin müdürlükten çözün derim :slight_smile: