VDSL Modem Önerisi

Herkese merhabalar, iyi günler. Yaklaşık 4 aydır beklediğim tip7 saha dolapları aktif edildi ve VDSL internete kavuştum. Sizlerden VDSL modem önerisi istiyorum, fotoğrafını attığım modem hakkımda bilgisi olan ya da başka modem önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

asus dsl n17u gayet iyi👍

Tavsiye için teşekkürler fakat maksimum 300 lira bandında bir cihaz arıyorum, onu belirtmeyi unutmuşum.

300 vermisken 20 tl daha koy turknetten zyxel modemi al ozellikler gayet iyi ben kullaniyorum memnunum fakat aldigin modem eski yazilimla geliyir yenisini yuklemeyi unutma eski yazilimda buglar var ayrica belirteyim ben aldigimda nakit satmiyorlardi o yuzden maalesef faturaya taksitli olarak 384 tl e aldim nakit satiorlarsa 320 tl

1 Beğeni

Anladım eyvallah, tavsiye için teşekkürler.

1 Beğeni

Keenetic omni dsl tavsiye edebilirim.

2 Beğeni

Teşekkürler, bir bakayım.

Keenetic omni dsl tek geçer :smiley:

1 Beğeni

Tavsiye için teşekkürler.

TurkNet mevcut müşterilere modem satmıyor. ha aynı modemi piyasadan al demek istiyorsan o ayrı.

Evet fiyat performans konusunda tek geçer. Diğer özellikler için hala Asus 88u lider

1 Beğeni

bir kaç arkadaş var youtubede mevcut müşter iolmasına rağmen alabilmiş modemi

1 Beğeni

nasıl aldıklarını bilmiyorum ama genel olarak satış yapmıyorlar. eğer turknetten aldılarsa muhtemelen rica üzerine almışlardır. ülkede adamın olsun değil modem saha dolabı bile alabilirsin. :joy: :joy:

2 Beğeni

dsuhavysvcua yok abi öyle adamla falan değil arkadaş online işlemler uygulamasına giriyor modem satın al seçeneği çıkıyor oradan almış linki de vermişti sistem açığı gibi bir şey herkes alabilir.

2 Beğeni

bi ara öyle bir link vardı ama kaldırıldı. hatta linke yanlışlıkla tıklayanlar oldu ama buradaki arkadaşlar link çalışmıyor telaşlanmayın dediler. dediğin gibi alan olan varsa teknik açıklıktan almışlardır. yoksa normal satışları yok. :slight_smile:

bu kısmı anlayamadım :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Bir Keenetic kullanıcısı olarak Omni Dsl ve bütçeyi az daha artırabilirseniz Extra Dsl öneririm. Sorunsuz ve her hafta güncelleme alan modemler ikiside :slight_smile:

3 Beğeni

Keenetic extra dsl kullanıyorum ben de. Gayet memnunum tavsiye ederim.

3 Beğeni

O kisimda anlayamayacagin bir sey yok abi random attim gulme emojisi yerine

2 Beğeni

tahmin etmiştim ama genelde bu tür kelimeler cümlenin sonunda olunca jeton düşmedi. :joy: :joy:
benim ping biraz yüksek ondan :joy:

şu modemden (omni olandan) cümle alem memnun kalmış. hiç memnun olmayan görmedim. ama bi ben memnun kalmadım sanırım :joy:
hoş modem olarak olmasa da router olarak kullanıyorum. o bakımdan memnun sayılırım. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler, kafama yattı bu modem.

2 Beğeni