Vdsl modem önerisi - 1

7 yıllık tt modemim şimşek çarpması sonucu vdsl portu tamamen yandı. 400 - 600 tl bandında 5 ghz destekleyen bir modem arıyorum. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

1 Beğeni

Selamlar @tevfik, foruma hoş geldiniz :raising_hand_man: Değerli @moderators ekibi ve kıymetli üyelerimiz tavsiyelerini sizinle paylaşacaktır. Keyifli forumlar :heart_hands:

4 Beğeni

Merhabalar,
Bütçenizi biraz daha zorlayabilirseniz Keenetic Extra DSL öneririm.

2 Beğeni

maalesef o kadar çıkmıyor ama keenetic Omni DSL N300 nasıldır onun fiyatı uygun geldi

TP link vr300 sade bir tasarım hiç bir özelliği yok sadece 5G wifisi var o bile 900 TL civarlarına gelmiş. :confused:

1 Beğeni

asus ac51 ile keenetic Omni DSL N300 arasında kaldım
asusta 5 ghz var keenetic’te yok
wifiyi çok kişi kullanmayacak max 5 cihaz falan olabilir

1 Beğeni

Amazonda vr300 satılıyor.
6x ay 149,68 TL 898,10 TL
Tenda v12 derdim ama modem hiç beğenmedikler.

1 Beğeni

vr2100 800 TL aldım düşün şimdi o paralara 5g ucuz modemler kaldı.

2 Beğeni

5G olmayan modemler bile 5G fiyatında satılıyor iyice abartmışlar.

2 Beğeni

Asus vdsl’de sorunlu diye biliyorum. 2. el keenetic extra dsl bakın bence bunlar yerine, kendi şehrinizden görerek deneyerek alın.

1 Beğeni

sanırım keenetic Omni DSL N300 almaya karar verdim
asus acr51 5 ghz ama sürekli kopma yaşanıyormuş
keeneticte öyle bir sorun olmadığını okudum

1 Beğeni

taksitle alacağım için maalesef 2. el peşin alamam

1 Beğeni

Alacaksan tam alacaksın ve maliyeti zorlaman gerekiyor.
Ucuz alacaksın diye zarara sokacak modemler alma 14 gün geri aide politakası zaten kalkı o durumuda gözden geçir.

2 Beğeni

evet 5 ghz olmadığını gördüm ama zaten 5 ghz e çokta gerek olmuyor benim açımdan yani
ac51 benim şansıma kesin sorun çıkarır o yüzden çok şey yapamadım

1 Beğeni

ne tavsiye edersiniz peki keenetic kötü mü diyorsunuz

1 Beğeni

Keenetic omni şuan için çok iyi dir.
5 g istersen en kötüsü Tenda v12 almak olacaktır.

1 Beğeni

Tenda v12 olabilir bence gigabit port ve 5ghz falan var onda araştırın bence. Düz v1200 olanla karıştırmayın o sorunluymuş. Bir de yıldırım çarpmasına karşı koruma vardı sanırım bu tendalarda bir paylaşımda görmüştüm keenetic yanmış tenda modem sağlam kalmış.

1 Beğeni

keenetic almaya karar verdim
tenda v12 de 5 ghz var ama 2.4 ghz ile çok farkı yokmuş çoğu kişi öyle yazmış
2.4 ghz lı keenetic alacağım hem daha kaliteli geldi hem de arayüzü falan daha iyiymiş

1 Beğeni

omni dsl in kapsaması iyi değil o kadar, omni dsl yerine 2. eldeki 5ghz modemlere bakın hocam

1 Beğeni