Vdsl modem öneri

vdsl’e geçtim ve modem önerisi istiyorum 300-350 fiyat aralığında olursa güzel olur,modem buluyorum sürekli birileri kötülüyor anlamadım.

1- Zyxel T50b
2- Keenetic omni dsl

Bütçe biraz daha yüksek olma ihtimali varsa kesinlikle Keenetic extra dsl almanızı öneririm.

2 Beğeni

Bütçe biraz daha yüksek olma ihtimali varsa kesinlikle Keenetic extra dsl

arakdaşın dediği gibi ikinci el olarak garantili bu cihaza bakabilirsiniz. Onun dışında Zyxel’in T50B modemine yanaşmanızı tavsiye etmiyorum. Donanım olarak güzel bir cihaz ama yazılımsal geliştirilmesi lazım. Birçok sorun bulunuyor. Ama zyxel’in umrunda değil galiba hala iyileştirilmiş değil. Alternatif Tplink veya ASUS vb. modem düşünebilirsiniz. Tabii ki tek şart dual band ac destekli bir modem olması malum vdsl kullanacaksınız. Ayrıca en önemli kriter ise İSS firmalarının modemlerini almamak olur. Kısıtlı ve özelleştirilebilir değil.

1 Beğeni

350 tl civari bir isim var mı aklında peki?

tenda v1200 al eğer çok internet kullanmıyorsan tavsiye ederim. Canavar gibi modem tek problemi ısınması yoğun kullanırsan

https://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300mbps-fiber-modem-router-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594?magaza=Teknofas bu nasıl peki?

çok kullanıyorum internet ben

halihazırda elinizde iş gören bir modem varsa router almanızı tavsiye ederim. Router cihazlar aynı özellikleri barındıran modemlere göre yüzde23-30 civarı daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ancak elinizde olan modemin de biraz iş görür olması gerekiyor. T50B’yi kullanan ve iade eden çok kişi var etrafımda. Donanım bakımında çok iyi olsa da sunulan yazılım cihazı kötü gösteriyor. Keenetic cihazlara yönelebilirsiniz ancak tavsiyem 5Ghz destekleyen bir cihaz edinmeniz.

Keenetic omni dsl alın.

onu aldım memnunum ama vdsl hizmetimde gelse çok iyi olacak hala adsl sinyali veriliyor

ASUS DSL-AC51 önerebilirim.

Bu modemi nasıl önerebiliyorsunuz. Çok sorunlu bir modem.

Ben kullanıyorum aslında şu anda bi sıkıntısını görmedim memnunum o yüzden önerdim.

1 Beğeni