VDSL interneti yeni gelen gigafiber altyapıya geçirmek

Merhabalar, 2 gün önce binama TurkNet gigafiber kutusu konuldu. Şu anda aktif olarak VDSL üzerinden TurkNet kullanıyorum. Gigafibere halihazırda aktif olan aboneliğimin geçirilmesini istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden ilgili konuyu bulamadım, o yüzden buraya yazmak istedim. Kutunun aktifleşmesi gerekiyor mu yoksa zaten TurkNet kullanıcısı olduğum için direk geçiş yapabiliyor muyum ?

Gigafiber sorgulama da gözüktüğünde destek kaydı aç yardımcı olurlar

1 Beğeni

Merhaba @Samet1, tebrikler :slight_smile: Çok sevindim bu habere :hugs:

Paket/Tarife değişim kategorili bir destek kaydı açarsanız bu konu ile ilgili arkadaşlarım iş takibini yaparak size yardımcı olacaklardır.

2 Beğeni

Teşekkürler, “Kampanyamı değiştirmek istiyorum” başlığı altında destek kaydı açtım.

1 Beğeni

Arkadaşlarım kaydınıza istinaden mutlaka size bilgi vereceklerdir.

2 Beğeni

altyapı sorgulama yaptığında hız 1000 olarak gözüküyor mu hocam gözüküyorsa kaç ay yada gün beklediniz acaba ?

Henüz gözükmüyor. Destek talebindeki arkadaşlar fiber internetin sorgulamada aktif olarak gözükmesinden sonra geri yazmamı istediler. Ne kadar bekleyeceğim hakkında bir bilgi almadım. Haziran içinde aktif ederler gibime geliyor ama emin değilim.

1 Beğeni