Vdsl Geçiş Yapmak İstiyorum

TurkNet 'e ilk başvurumda TurkNet çalışanı dairemi yanlış yazması sebebi ile vdsl portu farklı daire için kullandılar ve benden kendi dairem için tekrar başvuru aldılar ve vdsl başvuruyu yanlış daireye yaptıkları için bana adsl olarak başvuralım aboneliğiniz açıldığı zaman vdsl pakete geçiş yaparsınız denildi ama şu anda apartmanda boş port yok ve paket değişikliği yapamıyorum TurkNet Yüzünden yapılan bu hata yüzünden mağdur oldum ve adsl hizmet alıyorum . VDSL Pakete Geçiş İstiyorum.Ne Yapmam Lazım ??

Lütfen Port için türktelekomdan talep isteyin demeyin zaten öncedende port yoktu ve tam 1 ay boyunca bu işle uğraşarak hatta ve hatta türktelekom genel müdür yardımcısına bile twitterdan yazarak port sorununu tam 1 ay uğraşlarım sonucu çözdüm ama TurkNet 'te çalışan arkadaş sağolsun vdsl portu yanlış daire için kullanınca şu an bu şekilde mağdur oldum.

Eğer şuan online işlemlerde 35 mbps paket gözüküyorsa geçebiliyor olmanız lazım.

Malesef gözükmüyor boş port yok

Yapılabilecek tek şey boş port olmasını beklemek o zaman. Şimdi geçmek isterseniz bir süre internetsiz kalabilirsiniz.

Ama bu vdsl sorunu kendileri yüzünden bu şekilde oldu ben 1 ay daha kendimi hırpalayıp vdsl port açtıramıycam kendileri gerekirse başvuru yapıp açtırıcaklar.

Eğer geçiş yapabilicekler ise vdsl port için bir kaç gün internetsiz kalmaya razıyım