Vdsl geçiş yapamıyorum

yani sizce ne kadar sürer bu işlemler tahmini

1 Beğeni

2-3 gün sürmüştü ben de.

bana 5 denildi bu gün 3.gün bakalım nolcak

Eğer Etiket atıldıysa kendin bağlayabilirsin. Kablonu biliyorsan. Boşta kablo vb varsa etiketli ordan kendi kablonu bağlayıp interneti kullanabilirsin.
image
Ben bu hızı alıyorum. Umarım siz de bu hızı alırsınız :slight_smile:

açılsa zaten kablo hazırda var + yenisini sipariş ettim benim için sadece aktif olması gerekli acilen gerisini 10dk sürmez halletmek

umarım hocam sizin up aldığınız hızı ben down olarak alıyorum yıllardır :smiley:

1 Beğeni

3 mbps indirme 0.3 mbps upload alan arkadaşım vardı :slight_smile: YAPA altyapısında :smiley: VDSL kapasitesi dolduğu için :smiley: Tabi biraz bekledikten sonra 100 mbps yaptık :smiley:

1 Beğeni

rezillik ya adsl kullanmak wpden fotoğraf bile gönderilmiyor düzgün

1 Beğeni

Maalesef öyle. Yakında çözüme kavuşur.

1 Beğeni

çok masraf yaptım umarım değer modem , cat6 vs. ağ pensesi ne gerekliyse aldım eksiz bağlantı yapicam kutudan maksimum hızı istiyorum artık ,:joy:

1 Beğeni

Hadi bakalım. Umarım 100 mbps sağlarız.

1 Beğeni

100 neden yok olurda altyapı güçlenir otomatik hız artışı olur diye düşündüm ve 3 günlük geçiş süresi varmış o esnada adsl üzerinden kullanıma devam edebilir miyim?

Özgür iletişim 75 değişikliği yapın ardından duruma göre 100 mbpsye geçişiniz yapılır. Modeminizin VDSL desteği olmalıdır.

1 Beğeni

modem yarın elimde olacak geçiş 3 gün sürecekmiş kullanıma devam edilir mi geçiş esnasında onu merak ediyorum

Edebilirsiniz. Sorun olmaz herhalde.

geçiş yaptım vdsl de şuan sonunda modemi bekliyorum hız testi yapmak için sabırsızlanıyorum

1 Beğeni