Vdsl geçiş problemi

Merhaba yaklaşık 3 önce farklı bir firmadan TurkNet 'e geçiş yaptım 35 Mbps’e kadar olan paket. Modemimide Türk net den aldım, altyapım 41 Mbps ve 457 metre santral mesafesi gözüküyor.
Şu an 16 mbps aliyorum daha önce boş port olmadığından dolayı Dün itibariyle alt yapı sorguladığımda var olarak gözüküyor fakat açtığım destek kaydında santrale olan uzakliginizdan dolayı geçiş saglanamıyormuş yardımcı olabilme imkanınız var mı teşekkürler

OİM’den teknik bilgiler kısmının fotoğrafını atar mısınız? YAPA’da mısınız değil misiniz bir bakalım.

1 Beğeni

Yalnız adsl yazan yerde vdsl yazıyordu 2 gün önce arıza kaydında sonra da paketim de değişmiş

Cevap verecek kimse yok galiba TurkNet Online İşlem Merkezi de de zaten yardımcı olmaya yönelik bir temsilci göremedim bir arıza açtım her şeyi arap saçına çevirdiler bir soru soruyorum cevap verme nezaketinde dahi bulunmuyorlar

Orada VDSL yazması bir anlam ifade etmiyor pratikte hiç VDSL alamamışsınız. Yine destek kaydı oluşturun paket tarife adımından VDSL geçiş talep ediyorum şeklinde

Tamam teşekkürler dün akşam dediğiniz şekilde yaptım bekliyorum

Merhaba, şimdi sizin hizmetinizi kontrol ettim. Arkadaşlarım gerekli iş takiplerini yaparak sizin için VDSL başvurusunda bulunmuşlar. Açtığınız kaydınızdan da size dönüş yapmışlar.

“VDSL geçiş süreciniz devam etmektedir. Sonuçlandığında sizler ile paylaşılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.”

Konuyu bende takip edeceğim. Gelişme oldukça size bilgi verebilirim.

1 Beğeni

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

1 Beğeni

Geçiş sürecim tamamlandı çok teşekkür ederim

2 Beğeni

Çok sevindim. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim :pray:

2 Beğeni

29 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.