Vdsl geçiş için başvuru yaptım. İnternetim gitti iptal etmek istiyorum ama yok iptal etmiyorlar

Hat değerlerim böyle kapalı gözüküyor. İnternetim geri gelmesi için tekrar iptal edilmesi için başvuru yaptım ama internetim yok. Grafiker olarak evden çalışıyorum İnternet acil lazım olduğu için iptal etmek istiyorum ama yok.

Aşağıya bıraktığım linkten iptal için tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Size tavsiyem atacağım linkteki 2. yöntem olan mail ile iptali kullanın evraklarınızın tam olması halinde 24 saat için faturalandırma durdurulacak 7 iş günü içinde iptaliniz gerçekleşecektir.

https://turk.net/iptal

2. YÖNTEM

E-FAKS

1- İptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, bulunduğu bir dilekçeyi e-posta eki ile birlikte iptal-faks@turknet.net.tr e-posta adresimize göndermeniz yeterli. Bu adrese gönderdiğiniz e-postalar, bize faks olarak gelecek.

2- Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz. Abone numaranızı ve sistemlerimizde kayıtlı olan e-posta adresinizi öğrenmek için https://turk.net/online-islemler/kisisel-bilgiler adresini ziyaret edebilirsiniz. Talebinizi aldığımızda e-posta adresinize bilgilendirme göndereceğiz.

UYARI!
-Lütfen göndereceğiniz evrakları jpeg formatında bize iletiniz.
-Lütfen belgelerinizi mailin içeriğine değil ekine ekleyiniz.
-Lütfen göndereceğiniz dosya boyutların toplamının 10 Mb geçmemesine dikkat ediniz. Dosya boyut toplamı 10 MB geçen dosyalar işleme alınamayacaktır.

Vdsle gecişin iptalini istiyorum hattimin değil

Yanlış yazmışım sinirle kusura bakma

TürkNet Oim’e giriş yapıp yardım merkezi menüsünü kullanarak sırası ile asağıdaki adımları izleyin.

Yardım Merkezı > İşlem > Paket/Tarife/ Kampanyam ile ilgili destek istiyorum

bu adımları izleyerek destek talebi oluşturup VDSL pakete geçişimin iptalini istiyorum şeklinde yazabilirsiniz. En kısa sürede çözüme ulasabilirsiniz bu şekilde

26 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.