Vdsl geçiş hakkında

Merhaba yaklaşık 20 gün önce farklı bir firmadan TurkNet 'e geçiş yaptım 35 Mbps’e kadar olan paket. Modemimide Türk net den aldım, altyapım 41 Mbps gözüküyor. Ancak ADSL hızlarını alıyorum ve modem arayüzünde ADSL gözüküyor fakat online işlemler teknik bilgi kısmında vdsl olarak gözüküyor geçiş yaptıktan 2 gün sonra vdsl e geçiş yapılacağı söylendi fakat hala adsl hizmeti alıyorum

Öner Bey, merhaba modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yaptıktan sonra oluşan hat değerlerinizi SS alıp buraya ekler misiniz lütfen? TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’e giriş yapıp “Teknik Bilgiler” kısmından da SS ekleyin lütfen?

Kurulumu VDSL olarak yaptınız değil mi ?

Evet vdsl kurulumu yaptığımda internet gelmiyor yalnız her iki kısma da kullanıcı adı şifre girdim

Öner Bey, müşteri numaranızı ve destek kaydı açtıysanız mevcutta açık olan destek kaydı numaranızı benimle paylaşır mısınız ? Ilgili ekibe iletip sorununuzun hızlı çözülmesi için size yardımcı olacağım.

Müşteri no:1934595
Destek kaydı şu an yok

Sizden ricam destek kaydı da açın ve destek kaydı numarasını da buraya ekleyin Öner Bey.

Az önce müşteri hizmetleri tarafından arandım orada da bu konudan bahsettim port olmadığından dolayı böyle imiş yardımınız için çok teşekkür ederim

Tamamdır Öner Bey, teknik destek arkadaşlarımız o şekilde bilgi verdiyse doğrudur. 2 günde bir sorgulama yapın port gördüğünüz zaman talep oluşturun VDSL ye geçiş için.

23 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.