Vdsl geçi̇ş sorunu!

Türknete ilk başvurumda Türknet çalışanı dairemi yanlış yazması sebebi ile vdsl portu farklı daire için kullandılar ve benden kendi dairem için tekrar başvuru aldılar ve vdsl başvuruyu yanlış daireye yaptıkları için bana adsl olarak başvuralım aboneliğiniz açıldığı zaman vdsl pakete geçiş yaparsınız denildi ama şu anda apartmanda boş port yok ve paket değişikliği yapamıyorum Türknet Yüzünden yapılan bu hata yüzünden mağdur oldum ve adsl hizmet alıyorum . VDSL Pakete Geçiş İstiyorum.Ne Yapmam Lazım ??

Lütfen Port için türktelekomdan talep isteyin demeyin zaten öncedende port yoktu ve tam 1 ay boyunca bu işle uğraşarak hatta ve hatta türktelekom genel müdür yardımcısına bile twitterdan yazarak port sorununu tam 1 ay uğraşlarım sonucu çözdüm ama Türknette çalışan arkadaş sağolsun vdsl portu yanlış daire için kullanınca şu an bu şekilde mağdur oldum.

Yaşadığınız sorun için üzüldüm :confused: Bende de port yoktu Türk Telekom müdürlüğü ile çözdüm. Bunun dışında yapacak pek bir şey görünmüyor malesef.