Vdsl bağlantısı

8 9 gün önce yeni abonelik aldım sizden ama halen dsl sinyalim yok türk telekom bildiriside sürekli giderildi diye mesaj geliyor bir sinyali vermek bu kadar zormu aynı işi yapıyoruz toplamda 1 dakikalık iş bile dğeil portları bağlamak telekom tarafından sonrasıda sizin sinyali hizmeti açmanız. Hizmetimin bir an önce aktifleştirilmesini istiyorum.

Hocam Türk Telekom kullanıcı kaynaklı arıza diyorsa aşağıya inip bakın ankastreye etiketleme yapılmış mi? Bu aralar bu sorun çok oluyor yoğunluktan dolayı

halen sinyal gelmiyor halbuki veri merkezinde turknetin 10 g hızını kullanıyorum altı üstü 1 dakikalık iş sinyalin verimlesi kutudan kablo çıkarıldı 2 sefer kablo değiştirdim kutudan pensem olmasından dolayı direkt kutuya takılı kablolar ek bile yok. bu gün gelen yanıt türk telefon saha ekibini bekliyoruz türk telekomun yapmış olduğu bir oyalama türknete karşı böyle giderse sinyalim pazartesi günüde gelmediği taktirde veri merkeinde kullandığım 10 gb hattıda iptal edeceğim bayağı mağdur oldum.