Vdsl altyapıda adsl sinyal

Sorunumu açıklıyayım TurkNet’e başvurdum ankstreye dsl kablosu çekildi bu kablodan 16mbps’ye kadar adsl sinyal alıyorum. şuan bu hat üzerinden bağlanıyorum. Talebim altyapımın ve paketimin sunduğu vdsl 35mbps’ye kadar internet alabilmek. Bana söylenen sabit numara geçmiyor ondan yapamıyoruz. Bende o zaman yeni numara’ya geçirin ordan verin vdsl. Herneyse tamam dediler ankastreye yeni kablo çekildi üzerinde telefon numarası yazıyor bu numara online işlemlerde hizmetlerim kısmında ve aktif olarak gözüküyor. Herneyse numara geçtikten sonra tekrar vdsl talebinde bulundum son 1 ay içerisnde hata ile karşılaştık denip kayıt kapatılıyor ben açıyorum onlar hata diyip kapatıyor. Sonra donanım forumdaki desteğe yazdım ne bu hata diye bana yeni tanımlanan numara iptal sürecinde olduğu için hata alınıyor dedi. Daha 1 ay önce tanımlanan yeni numara nasıl iptal sürecinde olabilir? Herneyse bi umut buraya yazıyorum abone numaram bu 1637096 artık bu iptaldeki numarayı kurtarıp mı vdsl geçirirsiniz yada yeni numara mı verirsiniz şu vdsl’e geçirin gözünüzü seveyim yoruldum bununla uğraşmaktan.
Saygılar…

1 Beğeni

Anladığım kadarıyla arkada bir işlem olduğu için VDSL geçemiyorsunuz. Ama ben bir sorgulatıp size bilgi vereceğim.

1 Beğeni

Çok makbule geçer beyfendi.