Vdsl alt yapı olmadığı için adsl e geçiş başvurusu. ACİL YARDIM

Yaşadığm yerde vdsl alt yapısının olmadığını öğrendim adsl geçiş için 12.06.2020 de başvuru yaptım müşteri hizmetlerinden. sonra bana TurkNet Online İşlem Merkezi den bana 24 saat içerisinden geçişin olacağını bildirdi sistem. 48 saat oldu ama halen bir dönüş alamadım. Acil yardım edebilir ! bugün aradım ama en kısa süre diyorlarlar. 24 saat oldu sana 48 saat. lütfen yardım edin. 2020_06_14_13.31.44|281x500 misiniz bana

24 saat içinde dönüş yapılacağı bigisi verilmiştir. 24 saat içinde VDSL den ADSL e geçiş mümkün değil

12.06.2020 de talepte bulundum. 3 gün geçti ama bir geri dönüş yapılmadı. 10 gündür ise aktivasyon işlemi tamamlanmadı.

@Selcukssn @Hakan.Yildirim @bekir.kopuz

İşlerim aksadı kaç gündür. 10 gün oldı cevap yok.

Özgür bey işlemlerin hızlandırmaması için yeni destek talebi açın ve paket değişikliğimin halen onaylanmadığı hakkında bilgi teyit isteyen gerekli işlemleri başlatırlar

72akin adsl pazartesi geçti ama halen sinyal yok. Bunlar beni oyalıyor mu anlamadım. 14 gün cayma hakkımı kulandırmamak içün mi bekletiyorlar şüpheliyim artık. 12 gün oldı halen sinyalim yok internetim yok bu can sıkıcıbişlerim aksadı hep.