Valorant ping değerleri

Her şey etki edebilir bilemiyorum.

Tm hocam siz bilemiyorsunuz ama sorunun modemden kaynaklanmadığı tracert testinde açıkça gözükmekte. Sorun santral/saha dolabında ben oraya 3 4 ms ile ulaşıyorken, arkadaş 20 MS ile ulaşıyor.

Port değişikliği yapılabilir veya Modlar arası geçiş yapılmalı. Fastpath modda mı ? Interleaved modda mı ?

Modemde hangi modda olduğunu kontrol eder misiniz ?

Ben fastpath deyim …

Modemde moda bakabilir misiniz ?

Arayüzde bir bilgi yazmıyor. VDSL-2 17a yazıyor sadece. FastPath moda aldırmadım hiç İnterleaved moddadır büyük ihtimalle.

Modları kontrol edebiliyorsanız ? Interleaved modu Fastpath’e çevirebilir misiniz ?

TurkNet YAPA altyapısında geçiş yapabiliyorsun fakat Türktelekom VAE’de bu modu değiştiremiyorsun diye biliyorum.

Evet yalnızca YAPA’da değiştiriliyormuş. Destek kaydındaki çalışan bunu söyledi fakat @asdas127816 hocam VAE’de değil misiniz siz?

Vae deyim …

Destek kaydındaki Deniz S. isimli çalışan inatla yalnızca YAPA’da mod değişimi yapıldığını söyleyerek talebimi reddetti. VAE’de olup FastPath modda olan var dedim cevap vermedi geçiştirdi. Adamına göre muamele mi yapıyorlar anlamadım ki ahahahah Sana mod değişimi var sana yok, sana var sana da var…(!)

VAE’de de değiştirilebiliyor.

@EFG Bu konuda yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Fastpath mode YAPA’ya özgü bir şey değildir.

Hocam üstte de değiştirilemiyor yazmıştınız. @EFG hocam pmden ulaşmamı istemişti ulaştım. Belki yardımcı olur bekleyelim bakalım. Destek kaydı da daha kapanmadı ekipler inceliyormuş tracert sonuçlarımı. İncelesinler bakalım.

Normalde 48 saat içinde geri dönüş yapılacaktı güya fakat 48 saat geçmesine rağmen çözmeyi bırakın bırakın bilgilendirme bile yapmadılar. Normalde ilgili çalışanlar denk geliyordu hep. Şimdi denk gelene zorla cevap verdirtiyorum. İnsanı firmadan soğutuyor bazı temsilciler.

santrale gidip çalışanlardan rica etsen değiştirirler mı acaba :thinking:

Hem okuyorum hem çalışıyorum hocam. Santrale gidip bunlarla uğraşacak boş vaktim yok. Olursa olur olmazsa bırakırız TurkNet’i. Churn yaptığımız isste de aynısı olursa biraz da onları uğraştırırız bu konuda :smiley:

Destek kaydından gelen bilgiye göre hattım FastPath modunda çalışıyormuş. Modem arayüzünde bir bilgi yok. FastPath modunda ilk hop’a 20 MS çok saçma bence.