Vae/ kapalı

Modem buluşuyor. Vae kapalı, durum offline. Port açık yazıyor. 1 gündür net yok.

Merhaba bununla ilgili destek kaydı oluşturdunuz mu ?

2 Beğeni

Merhaba, 2 gün önce oluşturdum. O zaman sürekli kopma yaşıyordum. Destek kaydı da, kopma üzerineydi. Şuan ki durum daha kötü

1 Beğeni

DSL bilgilerinizi ve Teknik bilgiler kısmını IP ve Devre numarası silerek atın yardımcı olmaya çalışacağız.

Altyapı sorgulayıp atabilirseniz alacağınız hıza da bakarız (adres gizli olsun).

2 Beğeni

Resim ekleyemiyorum. Sağ altta bulunan resim butonuna tiklasam da bir şey gelmiyor… https://resimlink.com/V5X7BW6E link koydum ama umarım olur

Attığınız resmi göremiyorum. Farklı bir siteden yükleyebilir misiniz ?

pa19r5p.jpg umarım bu görüntülenir.

Şuan TurkNet Aktif altyapıya geçirilmişsiniz galiba (YAPA).

Buradan altyapıyı sorgulayabilir misiniz ?
Bir de buradan

Muhtemelen ankastreye yeni bir kablo takılmış olabilir. Ona geçiş yapmanız gerekebilir. Destek kaydında bir şey yazıldı mı ?

Sorguladım. 35 çıkıyordu 12 yazıyor şuan. Teknik ekip göndereceklerini söylediler. O da salı günü gelecekmiş. Durup dururken neden böyle bir şey olur ki ?

1 Beğeni

Muhtemelen Portunuzu YAPA’ya geçirmişler. Daha yüksek upload hızları alırsınız eğer santral yakınsa.

Sorgularınızı SS atabilir misiniz ?

7po0stk.jpg böyle bir şey olsa haber vermeleri gerekmez mi ? Veya internet şubelerinin haberleri ?

1 Beğeni

Bir de diğer sitedeki sorguyu atabilir misiniz ?
TurkNet’in sorgu sayfasında YAPA altyapısı geldiği görünüyor.
TT(VAE) altyapıdaki hız ve mesafeye bakarak yorum yapabiliriz.

Normalde haber vermeleri gerekiyor ama bir sorun yaşanmış olabilir.

Merhaba santrale mesafeniz kaç metre? Adsl gözükmesi normal olabilir vdsl boş port olmaması veya uzaklığa göre de bağlanamabiliyor

3 Beğeni

851 metre yazıyor santrale

1 Beğeni

Şöyle bir şey var; Sabaha karşı gidiyor bu. Gece gece ne olmuş olabilir ki acaba. Kimsenin de haberi yok.

1 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi girip teknik bilgiler bölüme girip en üsteki devre no yu sil öyle bi resim atar mısın. birde modem hat değerlerini atarmısın.

701e900b1ced550fa8bdba060060ac9adfb82d47_2_243x500

teknik bilgilerde böyle birşey varmı.
@Luinluth

Yeniden yazmayı dener misin.

2 Beğeni

Var. Bu şekilde resim nasıl paylaşıyoruz ? Ben bir türlü yapamıyorum. Link haline getirmem gerekiyor… resim linki : c08h1i3.jpg

1 Beğeni