Vae geçişi hk ACİLLL LÜTFENN

Arkadaşlar vaeye geçtim telekom kart bırakmış TurkNet 'i beklemedim indim bağladım ama adsl2+ yapmışlar turktelekom beni aradı kartı bırakırken sordum vdsl bağladım abi dedi. Ama adsl TurkNet mi düzelticek bunu yoksa telekom mu bir bilgi verirseniz çok sevinirim çok mağdur oldum

modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yaptınız ise modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

Şu anda yapayı geri bağladım ekran görüntüsü almayı unuttum ama Hat modu adsl2+ yazıyordu Snr 10.3 hat zayıflığı 2 indirmede 16 yazıyordu max başka sorunuz varsa inip bağlayım bir daha sıfırlayıp kurdum tekrardan bu arada

1 Beğeni

Yok mu cevabı bilen acaba

Sıfırdan kurulum yaptınız ise yapa sinyali gidene kadar bunu kullanın. Gittiğinde diğer etiketli kabloya geçiş yaparsınız. Destek kaydı üzerinden de geçiş işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketli kablo adsl yapa vdsl etiketli kablo nasıl vdsl yapabilirim altyapım 80 destekliyor

Yeni etikette dsl sinyali varsa arka planda tanımlamalar bittiğinde vdsl kurulum yaparak kullanabilirsiniz.

Dsl sinyali mevcut bağladım internete girdim o zaman ekip gelip bağlasın vdsle geçirsin teşekkür ederim