Vae dolap yenilenmesi

sabah kalktığımda internet hizmetim yoktu türknetle görüştüğümde şöyle bir cevap aldım tahmini ne kadar sürer ayrıca saha dolabı değişince ne gibi değişiklikler olur.

Merhaba, Yeni konulmuş olan saha dolabı yakındaysa daha iyi hızlar alabileceksiniz. Ne zaman olacağını destek ekibi bilemez TT 'nin çalışmasına bağlıdır

Şu şekil bir dönüş alıyorum tt kaynaklı arıza yok ne demek oluyor onu anlamıyorum.

2 Beğeni

Minimum 1ay :slight_smile:

1 Beğeni

saha dolabı değiştiyse aktif olması 3 gün sürer bizzat yaşadım sabırlı olun bölgenizdeki telekom müdürlüğü arıza kayıtlarını kapatıyor altyapı çalışması yapıldığından dolayı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

1 ay mı :fearful: :flushed:

evet bu süreçte tek dileğiniz hat kablonuzu uzak bir saha dolabına bağlamamaları olsun bunun dışında beklemekten başka birşey yapamazsınız

Saha dolaplari ortalama kac gunde aktif oluyor

tüm abonelerin aktif olması 1 hafta abone sayısı çoksa 7 gündür ama az ise bu süre 3 güne kadar düşebiliyo

İçindeki elektrik sayaçları yeni takılmış daha elektrik yok gibi. Bu süre uzun zaman mi alır ?

Türknetin internet sitesinde de aynı sonucu alıyorum sanırım oldu arkadaşlar sanırım oldu :pleading_face:

arkadaşlar eskiden sorguladığımda bu şekilde çıkıyordu eski konularıma bakıp görebilirsiniz

fakat artık sorguladığımda böyle bir sonuç alıyorum sizce internet hızım gerçekten çok değişecek mi çok sevindim heyecanlandım

port onayı ne kadar sürer :DD malum ttnin sağı solu belli olmuyor.

Süresi ne yazık ki verilemiyor. TT nin müsait durumuna göre değişiyor. :person_shrugging:

Tesisat sağlamsa daha fazlasını alırsınız gibi

belli olmaz altyapının üstünde bi hız alırsa bu sefer crc hatası alır ve interneti gidip gelir hep benim saha dolabına mesafem 225m(64/66mbps) tesisatta ise cat6 kablo kullandım ve altyapımın üstünde bir hız almaya çalışmıştım sonrasında çok fazla crc hatası ile internet kopmaları yaşadım

1 Beğeni

bölgenize bağlı test süreleri bölgeden bölgeye değişiyor kimi bölgede 3ay kimi bölgede 6 ay kimi bölgede ise 1ay(bilecik Bozüyük’te oturuyorum benim 1ay sürmüştü :slight_smile: )

hayırlı olsun :slight_smile:

1 Beğeni

teşekkür ederim ama bir sorunum var 30 mbps yi geçememem normal mi genel olarak

Merhaba, @Melwin modeminizde ki hat değerlerini atarsanız daha iyi bilgi verilir.