Vae den yapaya geçiş

iyi günler 2 ay oluyor türk nete geçeli altyapı 35 destekliyor paketimde 35 ama 2 aydır 14 dowload 0.7 upload alıyom diye arıza kaydı açtım onlarda beni bir kaç gün önce yapaya geçircez dediler. Dün internetim gitti bende kurulm falan yaptım yeniden gelir diye gelmedi. Destekte hala tamamlanmadı 3. partide beklemede diyor. Bu yakında gelir değilmi beklemeli miyim bugun ve yarın vizem var.

Bu konu hakkinda bilgi sahibi olan yok mu ?

İş sırası TurkTelekom da görünüyor. Gerekli işlemler sağlanınca bağlantınız gelecektir. Tüm işlemler dahil ortalama 7 iş günü içinde tamamlanıyor.

2 Beğeni

Ben de bugün 16mbs den 35 mbs için talepte buldum. Anında internetim kesildi. Zannediyorumki bugün 35mbs ye geçiş yapılacak. Ortalama 3 işgünü sürüyormuş, destek te 3 işgünü yazıyor. @Hakan.Yildirim 7 işgünü dedi ve beni mahvetti :slight_smile: Çocuklar online derse katılmak zorunda. Cepten internet dayanmaz buna.

Ve şimdi mesaj geldi. Geçiş işleminiz tamamlandı diye. :slight_smile: 3 saatte işlem tamam. Ne güzel. Dün modem sipariş etmiştim. Şu anda o da teslimat aşamasında. İşler yolunda gidiyor.

1 Beğeni

Selamlar, öğrenci kardeşlerimiz derslerinden, eğlenclerinden eksik kalmamış süper haber :pray: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

Teşekkürler. Gerçekten çok sevindim. Keratalar yinede cepten 12şer gb kaptılar bugün :slight_smile: Bugün açılacağını bilsem almazdım. Onların işine yaradı durum :slight_smile:

1 Beğeni

12 Gb internet paketi onlara niyet size kısmetmiş. Bir kaç gün hücreselden internetinizi kullanırsınız artık. WİFİ’ye sonra yüklenirsiniz :sweat_smile:

1 Beğeni

Bölgenizdeki ekipler boş sanırım 3 saat adsl den vdsl e geçiş için güzel bir süre. :slight_smile: Ortalama 7 iş günü dememin sebebi arkadaşın Vae altyapısından Yapa altyapısına geçme süresidir :slight_smile: Araya hafta sonu girmezse süreç daha da hızlanabiliyor.

1 Beğeni