Uygulamaya girememe sorunu

Merhabalar son zamanlarda wifiye bağlıyken bazı uygulamalara giremiyorum. Örneğin instagramda kullanamıyorken YouTubeye girebiliyorum. Telefon ağ ayarlarını sıfırladım uygulamaları silip tekrar yükledim ama düzelmedi. Farklı bir telefondan instagrama vs. Giriliyor, mobil veriye bağlıyken hepsine girebiliyorum ama. Şimdiden teşekkürler

Merhaba. DNS, VPN kullanmayı denediniz mi?
Bu durum, kablolu da ve diğer cihazlarınız da oluyor mu? Farklı bir modem denediniz mi?

Vpn ile girebiliyorum. Farklı 2 cihazda denedim birisi sıkıntısız diğeri 1 uygulamaya giremiyor. Farklı bir modemde denemedim

güvenli internet aktif olabilir standart internete çekip deneyiniz

Girmediğimiz uygulamalar farklı ama birisi instaya diğeri hepsiburadaya giremiyor

yusuf0’ın dediğini deneyin ve durum değişmezse modeminiz resetleyip tekrar kurulum yapın…

Modemi resetlemiştim ilk böyle olduğunda güvenli İnterneti kapamayı bulamadım ama modem türknetin modemi

Modemi arayüzden resetledim bu arada şuan Manuel olarak da resetleyebilirim

Degerli musterimiz, Guvenli Internet Profiliniz : xxxxxx abone numarali hizmetiniz icin aktif guvenli internet profiliniz:Istemiyorum B001

Aşşağıdan kayıt açın, durumu izah edin.
Güvenli İnternet Profili Sorunu
Veya
OİM’den “Güvenli İnternet” kısmından “Güvenli İnternet Profili İstemiyorum” işaretleyin. (Sorumluluk size aittir)

Sorunu çözebildiniz mi aynı sorun bende de var?