Uplode artırma

Şuan kullandığım tarifede 8 Mbps upload sağlanıyor. Ama hem öğrenci olduğum hem de yaptığım iş gereği bu hız maalesef yeterli kalmıyor. İnternette dolaşırken TurkNet ile 50 Mbps hızlarda upload artık mümkün - TurkNet Blog bu yazınızı gördüm. Ama nasıl başvuru yapacapımı yada nasıl aktif edebileceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 Beğeni

Merhaba, altyapınızı buradan sorguladığınızda gigafiber çıkıyorsa alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede “yapa” altyapısı varsa alınabilir.

2 Beğeni

Özgür İletişim Fiber 100 Paketi kullanıyorum. “yapa” altyapısında olup olmadığımı nasıl bileceğim?

2 Beğeni

Fiber varsa zaten yapa altyapısı yoktur, ki varsa bile sizi bakır altyapıya geçirmez TurkNet.

1 Beğeni

Online işlem merkezi üzerinde teknik bilgiler kısmında şuan hangi altyapıda olduğunuz görünür vae yada yapa

Online İşlemler - TurkNet de teknik bilgiler kısmında yazar.

böyle bir bölüm göremiyorum ama
resim_2022-03-01_032730

@Ahmet6120 online işlem merkezinde teknik destek kısmında teknik bilgiler oraya tıklayın

attığım ss de göründüğü gibi öyle bir bölüme erişemiyorum.

başka bir tarayıcıdan deneyin, pcden bağlanıyorsan mobil uygulamadan, yada mobilsen pcden denermisin.

maalesef durum hep aynı.

hepimizde o bölüm var sanırım sizden kaynaklı bir durum var, yarın başka bir yerde deneyin isterseniz.

Online İşlemler - TurkNet direk url den aç.

link üzerinden gire bildim sadece.

Sanırım yüksek upload’dan yararlanamıyorum.

Merhaba VAE fiber kullanıyor iseniz teknik bilgiler fiber de görünmez ve VAE de upload 8 olarak sabittir bazı kişiler tabii 10-12 civarın da alıyor fakat genel olarak 8i tam alıyorlar. Yapabileceğiniz bir şey yok ancak Yapa veya GigaFiber alt yapısı gelirse yüksek upload alabilirsiniz. Keyifli kullanımlar dilerim.(Vae kullanıyorum 8in üstünü alamadım hiç)

1 Beğeni

Screenshot_20220301-082224_Speedtest
Upload 10’a kadar çıkıyor ara sıra :innocent:

Fiberde teknik bilgiler menüsü olmaz.
Paket bilgisi sekmesinde vae yazıyordur.

1 Beğeni

o kısmımda sadece bu yazıyor.

1 Beğeni

Anlık peek yapıyor ve tekrardan 8’e geliyor ben de :slight_smile:

Fiberi seviyorum ama keşke sınırlandırma koymasalar. Bende düz çizgi şeklinde ilerliyor gibi