Upload yükseltmek

Merahabalar Istanbul/kartal bölgesinde oturuyorum ve yapa altyapisi oldugunu görüyorum Uploadımı 8 mbps yerine destekledigi maksimimum hıza yükseltmem mümkün mü
Screenshot_20220207-144041_Kiwi Browser

Mümkünse ne yapmalıyım görsel üzerinde görüldügü gibi 21 mbps gibi bir degere tekamül ediyor

Evet gördügünüz üzere dogru konumdayım ve vaedeyim yapaya geçiş yapmak mümkün mü ve bir ücret yada belirli bir süre bekliyecek miyim geçiş için ve memnun kalmazsam tekrar vae ye gecebilicek miyim ?

Merhaba @Kirit00

Vae : Saha dolaplarından bakır kabloyla eve geliyor. ( Alt yapı sorgulamada saha dolabı mesafesi göstere biliyor.)

Yapa : TT merkezi santral binasından eve gelen bakır kabloyla alıyorsunuz (adsl gibi düşüne bilirsin) bunun için merkez santrale daha yakın olmanız gerekiyor.

Saha dolabına 40 metre oldugunu görebiliyorum ancak merkez santrali bilemiyorum nasıl ögrenebilirim konumunu

Tamam tesekkürler yardımlarınız için

O listeye nereden ulaştınız bilmiyorum ama genelde o liste yapa ya uygun santral isimlerini gösteriyor. Yani o listeye göre orada kesinlikle yapa var diyemeyiz. Santral binaları genelde il veya ilçede ki telekom binalarının altında bulunur.

1 Beğeni

Aktif Altyapı (YAPA) dönüşümlerimiz hızla devam ediyor - TurkNet Blog burdan hocam ayrıca ois sordum uygun santral mesafesi ve hizi bulamadıkları icin mümkün olmadı

1 Beğeni

90 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.