Upload Yükselmesi

Uzaktan eğitim alan iki öğrenciye şahit oldum, derslere uzaktan katıldım ama bununla ilgili coook yol katledilmesi gerektiği kanısına vardım. Öğrencilerin kamera ve mikrofon açmaları zorunlu tutulmalı. Öğretmen ders anlatırken öğrenci pubg atıyor :mask:

2 Beğeni

VDSL sinyal geldi ise modemin en azından turuncu yeşil kırmızı bir ışığı yanması gerekirdi. Fiziksel port değişimi yapılacak ise belki onun için kesilmiş olabilir

1 Beğeni

vallaha ülkede eğitim zaten yerlerde. ister yakından olsun ister uzaktan olsun. bu pandemi de düşenin dostu olmaz diye bi tekme de o vurdu :joy:

2 Beğeni

Nostaljik bir hızım var 3 Mbps. TurkNet ve Türk Telekom sağolsun. 85 TL ye nostalji yaşatıyorlar. :heart_eyes:

1 Beğeni

Buraya yazdıktan sonra da Twitter’dan hen Türk Telekom’a hem TurkNet’e isyan ettim. Yusuf Kıraç ve Cem Çelebiler’i de mention a kattım. Ya bir şeyler deniyorlar ya da bir arıza var. Sanmıyorum fiziksel port değişimini.

Ya da isyanlar sonucunda tamamen kestiler @yuce dediği gibi açgözlülük etme diye :sweat_smile:

2 Beğeni

Bence uzaktan eğitim işi yalan kardeşim zoomdayken uykusu geliyordu :smiley:

1 Beğeni

ağlanacak halimize gülüyoruz. senin için durumların ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorum. bende çok çektim zamanında. umarım en kısa zamanda sorunsuz bir net alırsın. :+1:t2:

bu arada bir süre hızından memnunmuş gibi davran. belki dış güçler ikna olurda 3 mb da olsa internetin gelir :slight_smile:

2 Beğeni

Bence en son kablonet’i çağırmayacaktım oradan kaybettim :frowning_face:

o değil de yusuf kıraç yerine cemile sultan diye birini eklemişim mention a :man_facepalming:t2:

inşallah

2 Beğeni

coğrafya kaderdir :man_facepalming:t2:

Öyle çok değil şimdi oturduğum yerin 800 metre 900 metre ilerisi eskiden oturduğum yer olsa o da olur.

Eski oturduğum yeree fiber gelmiş.
“Kaderin üstünde kader vardır” diye boşuna söylenmemiş.

1 Beğeni

Gelen gideni aratır gibi gibi

1 Beğeni

:grinning::grinning::grinning::grinning::joy: belki de tüm bunlar Cemile Sultan in işi.

2 Beğeni

Benim de öyle kablonet fiber getirmiş kesintisiz hız düşümsüz

1 Beğeni

Ankstreyi kontrol ettiniz mi ? belki birisi kendi internetini bağlarken sizinkisini bozmuştur?

1 Beğeni

Bölgede port yok yeni internet açılmaz ama yine de kontrol ettim en son nasıl bıraktıysam aynı, ankastrede sorun yok.

Bu arada dsl arada gelmeye çalışıyor ama gelemiyor.
https://streamable.com/hvu7d4

TurkNet’in verdiği iş emrini sorguladığımda DEVRE TAMAMEN KESİK diyor.

Bugün 19 da bildirilmiş umarım yarın gündüz ekiplerin iş yükü azdır ve ilgilenirler. Bu arada o dsl gelmez modem belli süre içinde kontrol ediyor gelip gelmediğini bu yüzden o init yazısı geliyor

Bu arada yönetim kısmından kontrol eder misiniz DSL modülasyonu otomatik mi diye

Ek Modu:A
VDSL Profile: 17a
yapıp denermisin.

ADSL2+ idi otomatik yaptım değişen bir şey olmadı.

1 Beğeni