Upload kısıtlaması lütfen yardım ediniz

1671158 abone numaralı kullanıcıyım TurkNet upload kısıtlaması yapmış.

Destek kaydı açıp bekleyin.

5 gündür düzelmedi yardım etseniz? İnternet hızımı etkiliyor çünkü İnternet hızı testi yaptığım için sonuçlar bu çıkıyor

Ben iletiyim ama siz yinede destek kaydı açın telekoma iletilsin tanım problemi olmayabilir. Bir de modem arayüzünden hat değerlerinizi atarmısınız ?

tabiki hat değerlerim

lütfen yardımcı olunuz destek kaydı açık 5 gündür İnternet yoktu bugün İnternet geldi

Daha fazla upload alamazsınız iç tesisatınız problemli görünüyor. Elektrikçi yardımıyla cat6 kablosu ile değiştirebilirsiniz.

iç tesisatım diger abone olduğum firma bağlandığında değiştirdim tesisatım yeni.

Ek olabilir veya düzgün bir bağlantı yapılmamış olabilir. Yerinde destek ekibi isteyin kontrol etsinler sorun iç tesisat kaynaklı ise 99tl ücreti var sizden kaynaklı değilse ücret almıyorlar.

Bana verdikleri upload değerine bakarsanız kısıtlama var

verdikleri yükleme hızı değerim bakarsanız tesisat hatası değil 0.40 değer var.

Max upload kapasiteniz 0.563 dediğimi yapmadığınız sürece bu şekilde kalacaktır. Herhangi bir kısıtlama yok. Elektrikçi veya Yerinde destek ekibi çağırın.

portumda sorun olamaz mı?

O yüzden yerinde destek önerdim kontrol etsinler diye fakat port da olsa download da baya bi düşük olurdu diye tahmin ediyorum.

şimdi arıza kaydırma yerinde destek ekip istiyorum diye yazdım. teşekkürler.

arkadaşım teknik destek sorunları siz değilmisiniz bloklamak nedir derdimizi size anlatamıyorsak kime anlatacagız birde tehdit eder gibi bloklarım diyorsunuz benim 5 günlük yeni aboneyim İnternet yok destek istiyorum kötümü yapıyorsun sizi şikayet edeceğim ve bloklarsanız blokların nasıl bir destek sorumlusunuz… müşterileri bir dövmediniz kalmış

Burası online işlemler değil istediğin yere şikayet edebilirsin

Biz size güzelce yapmanız gerekenleri söyledikçe siz aynı postu defalarca açmakta ve bizim dediklerimizi kabullenmemek de ısrarcısınız. Biz ne desek aksini iddia ediyorsunuz… Burası yardım platformu kendi dediklerinizi yapacaksanız bize sormanın bir manası yok.