Upload hızım son 2 aydır çok düşük

1 ay içerisinde 3 internet değiştirmek durumunda kaldım önceden 10 mb kadar upload alabiliyordum şimdi 2.5 3 arası gıdıp geliyor destek kaydıda açtım geldiler baktılar 4 5 gün internetim olmadı internetsiz kaldım diye mecbur okeyledim ama uploadım asla değişmedi. Önceden 10 mb kadar alabiliyordum dediğim gibi. ne yapabilirim ?

1 Beğeni

Farklı bir modem ile denediniz mi?

Sizin 2 tane kablodan 1 tanesi doğru bağlanmamış herhalde bina girişinde.

İç tesisattan kaynaklı olabilir.

evet her şeyi denedim. İnternetimi değiştirdiğimde hızım 4mbe kadar düştü sonra iptal edip tekrar TurkNet 'e gectim port değişikliği oldu ve hızım 47lere kadar cıktı fakat upload hızım 2mb olarak kaldı. Destek kaydı açtım 5 gün internetim kesıldı baya bir iş bırıktı ve yetistiremedim düzeldiğinde de internetim aynıydı uploadım yine 2 idi kesildiği için üzerine gitmedim ama böylede youtubea bir video yüklemen 2 3 saat sürüyor

goknet altyapı sorgulama yapıp ekran görüntüsü atarmısın portunda sorun olabilir.

nasıl yani ?

image
böyle oluyor

1 Beğeni

iç tesisat kablomu TurkNet 2 ay önce değştirdi sorunsuz kullanıyordum internet değişikliği yapıp TurkNet 'e geçene kadar

Portunda sorun olabilir

yani port değişikliği yapıldı dediler ama uploadım aynı kaldı tekrar destek kaydı acıcam da internet kesintim 5 gün oluyor bu süre işlerimi aksatıyor ne yapsam gram bilmiyorum

Selamlar @Emirhanbey1244, forum profilinize tanımlı hizmet üzerinden kontrol gerçekleştirdiğimde yakın zamanda oluşturulmuş bir destek kaydınız bulunmuyor. Destek kaydı oluşturursanız inceleme ve işlem gerçekleştirilir.

yakın zamanda gerçekleştirdim fakat internetim kesildiğin için 5 gün boyunca tekrar aynısı olmaması için forumun fikrini merak ettim