Upload hızım düştü Yalın internet

Merhabalar,
malum yeni fiyatlar geldi buna istinaden bende yıllık ücreti yatırıp zaten kullandığım internettime daha az ücret ödemek istedim ve baktı ki hiç kullanmadığım sabit telefonum var. bunuda kapatarak daha az öderimdim ve Yalın internette geç için TurkNet Online İşlem Merkezi den geçişi yaptım ve ödememi gerçekleştirdim.
Fakat sonra bu işlemlerden önce 20 mpbs olan uploadım 8 e düştü kayıt açtım geri dönüşte hızımın 75 e düşürüsem 15 verebiliriz dediler sorunumu ilettim ama çok ısrarcı bir şekilde hızınız 75 olmazsa olmaz dediler. bana çok saçma geldi ama sanırım paketler ile alakalı bir sorun oluştu amaOIM den arkadaşlarla çözemiyorum yarımlarınızı rica ediyorum.

20 Mbps upload hızını paketiniz 100 Mbps e kadar iken mi alıyordunuz? Eğer öyle ise 75 değil 100mbps i talep edin.

Selamlar @Cem, gereken işlem uygulandı. Rica etsem teyit eder misiniz?

Çok teşekkür ediyorum TurkNet bundan dolayı çok değerli benim için fiyat artıyor evet ama neyin artmıyor ki değil mi emekleriniz için teşekkür ediyorum

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.