Upload hızı ve ping sorunu

Merhabalar. Bir tanıdığımla beraber TurkNet kullanıyoruz ( vdsl ) o maksimum olarak 60 mbps civarı bir hız alıyor fakat uploadı 15 14 civarı çıkıyor. Benim upload hızım 9, 8 olarak değişiyor. Ping değerleri de çok kötü adsl kullandığım zamanlarda 6 7 ping alırken şimdi 10 pingden aşağıya düşemiyorum.

Selamlar @tyshme, mevcut destek kaydınızı kapattığınızı görüyorum. Yeni destek kaydı oluşturup kayıt içerisinden kablolu olarak gerçekleştireceğiniz hız ve tracert testlerinizi iletmenizi rica ediyorum.

Merhabalar gerekli testleri yaptım. Ve destek kaydını oluşturdum. Destek numarası 69662860

Kaydınıza istinaden inceleme gerçekleştirilecek. Takip ediyorum.

1 Beğeni

@alperenatici Teşekkürler bekliyorum :slight_smile: bu arada modem arayüzüne girdiğimde upload date rate 10239 max rate 41197 görünüyor. Upload hızının düşüklüğü date rate değerinin güncellenmemiş olması olabilir mi ?

Ekiplerimiz sizi aradı fakat ulaşamadı. Şu anda modeminize 11 mbps upload ulaştığını görüyorum. Kayıt üzerinden istenen testleri yollamanızı rica ediyorum.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.