Ünlü olunca hizmet almak bu kadar kolay mı?

Merhaba arkadaşlar forumda beni tanıyanlar ve bilenler elbet vardır. TurkNet te Vae Fiber de 6 ay boyunca yaşadığım sorunları ve çözümsüzlüğü burada paylaşmıştım.

Yayıncı/Ünlü olunca Ceo arayıp özür dileyip direk sorunları çözerken Tüm iss firmaları normal müşterisine neden bu kadar özverili davranmıyor dersiniz ?

İyi hizmet almak için ünlü olmak şart sanırım.

4 Beğeni

Ona bakarsan önüne gelene hakaret eden belki 50 kere hesabı kapatılan ahlaksız jahrein denen tipin reklamını yapıyorlar sayfalarında ve davet kodu ile bedava kullanıyor :rage: Hayat işte

3 Beğeni

TurkNet Sıradan çinko karbon vatandaşlara çözüm üretmeyelim o sırada yine TurkNet ünlü olunca bize saydırsa bile tüm gücümüzü onlara harcayalım ve günün sonunda özür bile dileriz

Burada günlerdir yüksek pingler ve paket kaybı yaşayan onlarca kullanıcı var acaba TurkNet bu kadar özverili çalışıyor mu bu arkadaşlar için. Ceo aradı mı acaba sorun yaşayan arkadaşları…

Çakır’ın dediği gibi ne güzel İSTANBUL be :slight_smile:

2 Beğeni

Ohoooo daha neler neler yazılıyor maalesef. Neyse… Zaten konu kapanır :joy:

2 Beğeni

Kapansa bile burda kalır en azından

2 Beğeni

Annem insanın adı çıkacağına canı çıksın derdi, forumun demirbaşı olarak siz yapmayın bari gören durduk yere konu kapatıyoruz sanacak :innocent: @btekcan

Bende 21 Eylülden beri sorunumu çözdüreyim diye uğraşıyorum. Valla rezillikten başka bir şey değil.

3 Beğeni

Valla yazdığımız konu iflah olmuyor :joy: Şahsınız ile ilgili de ceo beyi ben de arayacağım :rofl: Ama iyi şeyler söylemek üzere. Emekçi olarak hakkınız ödenmez. Her ne kadar artık TNN’de olmasam da buralardayım :blush:

3 Beğeni

Sunduğunuz katkıların hakkı ödenmez, çok teşekkürler :heart_hands:

1 Beğeni

Bende ünlülere internet verilmemesi taraftarıyım :smiley:

2 Beğeni

Ünlüler kullanıyor öneriyor diye kullanan çok kişi var. Anlam veremiyorum ben. Ben ünlü birisi önerince soğuyorum yanına yaklaşmam bile. Fakat benimde bir ürünüm olsa reklam yaptırdım. Çünkü ünlü birisi aldı kullandı diye üzerine sticker yapıştırılan bardakların deli gibi satmışlığı var.

1 Beğeni

Çok fazla bu konularda dahil olmak istemiyorum fakat ben de bu konuya katılıyorum. Bir ünlü bir şey önerdiğinde onun kendi fikri olmuş oluyor mesela ona yeten internet hizmeti bana yetmeyebilir. Fakat insanlar fanatiklik uğruna gerçekten o kişiyi dinlemek için o interneti kullanabiliyor ve sonuç hüsran. İnsanın içinden araştırma içgüdüsü gelmesi gerekiyor ki sorunun çözümünü bulsun. Mesela ben şu anda 1 Gbps internet kullanıyorum ve çok memnunum, fakat bunu bir ünlü önerdiği için değil kendi gereksinimlerini karşılamak için kullanıyorum. Herhangi bir ünlü önerse bile bana ters olan bir şeyi kullanmam benim için mantıklı değil mesela asla Türk Telekom kullanmam kim önerirse önersin kullanmam. Şahsi fikrimdir.

2 Beğeni

Operatör kim mahsuru yoksa ?

1 yıldır TurkNet kullanıyorum yaklaşık olarak

Gigafiber demekki. Çünkü ben de 1,5 yıl kullandım fiber 100. Ancak ipv6’yı bozup yapamamaları ve GigaFiber’in 6000 hanelik site yerine saçma sapan sokaklara yapılması ve sonucunda bir kızarak ayrıldığım TT’ye dönmeme neden oldu. Yani TT candır o bakımdan. Bir gün umarım GigaFiber olur ancak onda da abone arttıkça aynı yerde hız düşüyor. Neyse kısmet artık

Adamına göre muamele yapılıyor zaten benim 540 gün oldu gigafiber aktif değil dile kolay tam tamına 540 gün insan utanır bu kadar müşterisini bekletmeye. Proje ekipleri dışarıdaki optik fiber dağıtım kutusuna kablo takmaya gelmiyor, ünlü olunca bir tweet atıyorsun hop Ceo arıyor işlem tamam bizde burada yetkili kişi mesajımızı görecekte bize dönüş yapacak diye bekleyelim. Ne güzel dünya keşke eski, yeni, ünlü, ünsüz fark etmeksizin herkesle eşit bir şekilde ilgilenilsede bizde bu kadar beklemeseydik ama nerede.

2 Beğeni