Ücretsiz kurulum hk

selamlar, bu gün başvurumu aramayla yaptım fakat bana ücretsiz kurulum hakkında bir şey söylenmedi siteye girdiğimde fark ettim ücretsiz kurmak için bir kod verilmiş bana bu kodu kullanamaz mıyım? veya işlemi iptal ettirip tekrar alsam kullanabilir miyim? @EFG

Merhaba, 1 ay bedava kodu olmasın o çünkü: kurulum kodu diye bir şey yok, kurulum ücreti alıyorlar. Dilerseniz, benim vereceğim kod ile hem sizin, hem benim 1 ay bedava ile kullanım hakkımız olur. (zamanın da faturanızı öderseniz.)

Bahsettiğiniz indirim olayı aşşağıda ki gibidir, kod ile ilgili değildir.
“Kurulum hizmetinin ücretini kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde 75 TL (üç ay boyunca ayda 25 TL), kart kullanmadan yapılan aboneliklerde 108 TL (üç ay boyunca ayda 36 TL) olarak faturanıza yansıtıyoruz.”

sıfırdan aboneliklerde kurulum ücreti alınıyor farklı bi firmadan geçişte alınmıyor benden alınmadı zira…

image
Arkadaşımın bahsettiği olay bu başvururken kodu vermeyi unutmuş sonradan verebiliyor muyuz diye sordu.

Yeni bir kampanya muhtemelen, yeni gördüm ve güzel olmuş. Enes bey’e veya diğer Modlara bir danışın.

1 Beğeni

Merhabalar, altyapı sorgularını yapmış kişilere tekrar web sitemize girdiklerinde pop-up çıkartıyoruz. Yeni başladık. @iOktay @diricanlialperen hangi browser’ı kullanıyorsunuz?

1 Beğeni

@EFG edge’den giriyorum

Google kullanıyorum bende çıkmıyor alperenin attığı ekran görüntüsünü kullandım.