Twitter Resimler Yüklenme Sorunu

Twitter gezinirken görseller yüklenmiyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor. Paparaya gireyim dedim vpn kullanıyor gibi algıladı doğrulamadı. Modem yeni ip aldırınca her şey düzeldi. Bu sorunlar neden kaynaklanıyor ?

Merhaba modeminizden ipv6 özelliğini kapatıp sadece ipv4 ayarına alıp denermisiniz.

Modemde ipv6 kapatma ayarı yok

Modeminizin marka modeli nedir öğrenebilirmiyim.

Tp-link w9970v3 kullanıyorum.

ıpv6 ayarına erişmek için modemin root girişini açmanız gerekmektedir.

Modeme güncelleme geldi ve root erişimi kalktı.

Bir bilgim yok ama kullandığınız modem de ipv6 özelliğini kapatmak için root erişimini açmanız lazım.

Merhaba

Reset atıp tekrar kurarsa ipv6 kurulumu kalkıyor diye biliyorum. Yanlışsa k.b

Reset attım halen ipv6 aktif gözüküyor

image

Tekrardan root atıp kapatmanız gerekecek. İyi akşamlar dilerim

Güncelleme verdiler modeme artık root atılmıyor.

Yazılım olan sürümün tam ismini söyler misin.

image

Bu yazılımla oluyor mu.

TT modemi olduğundan bunlar kurulmuyor.

Bu arkadaş daha önce TP linkle konuşmuş aynısını sende numarayı arayarak isteye bilirsin.

@CKLasT malesef yazılımı kurunca 5 10 sn geçmeden geri güncelliyor modem kendini güncellemeyi engellemenin bir yolu varmı bulamadım ben.

İnterneti kapatın öyle yapın. İpv6 kapattıktan sonra takın.

bunu da denedim ayarları yapıyorum eski sürümde dsl kabloyu takıyorum modem kendini güncelliyor modem güncellemeyi yaptıktan sonra IPV4/IPV6 ayarına geri alıyor kendini bir yöntem var ama onunla da uğraşması zor konfigürasyon dosyasının yedeğini alıp tp-link stat programı ile açıp ip denetimini double check IPV4/IPV6 yerine default IPV4 yapmanız gerekiyor işe yarıyor ama modemi kapatıp açınca geri eski ayarına dönüyor anlamadım :man_shrugging: