Twitch Donma/Takılma Sorunu

Ben de yaşıyorum. Hotspot ağını açtıklarından beri oldu. Bazı oyunlarda da ping problemi yaşıyorum aynı şekilde.

1 Beğeni

Bende de gigafiber de aynı sorun var şaka gibi. Özellikle akşam yayınları tam bir zulüm haline dönüyor. Netflix, steam derken twich i unuttu network ekibi galiba :slight_smile:

Benzer sorun disney plusta da var film görselleri yüklenmiyor.

Twitch IPv6 desteklemiyor.

Aynı sorun bende de var. Sadece twitchde donuyor. Değerlerim normal diğer sitelerde sorun yok. Pekçok TurkNet kullanicisi da bu sorunu yaşıyormuş.

Aynı sorun var kanser etti.

Aynı sorun bende de mevcut. TurkNet geçeli 4 gün oldu. Geçtiğim gibi böyle bir sorun olması canımı sıkmıyor değil.

düzeldi bende bi opera gx geçtim sonra chroma geri döndüm düzeldi.

1 Beğeni

Modem arayüzünden IPV6 ayarlarını kapatıp tekrardan deneyebilir misin ?

ipv6 açık değil zaten ve bu sorun akşam saatlerinde başlıyor şu an bir sıkıntı yok.

Saat gece 10 gibi tekrar ediyor. Dun oglen bende de normaldi.

Bu kadar kişi sikayet ettiğine göre kesinlikle bir sorun var TurkNet tarafında. Bir moderator felan yok mu konuyu ilgili birime aktarabilecek?

Merhaba,
TurkNet destek ekibi sorunun farkında düzelmesi için TurkNetin merkez ekibi tarafından takip işlemi sağlanıyor.

3 Beğeni

bende de aynı sorun var

1 Beğeni

Düzeldi yazdımda tekrar oldu sorun devam ediyor

1 Beğeni

Aynen bende Twitch yayıncılarını 1080p kaynakta izleyemiyorum donup duruyor. Konuyu takipteyim inşallah en kısa sürede düzelir bu sorun

3 Beğeni

Hala donmaya devam ediyor ne zaman düzeltilecek acaba?

Selamlar, problemin ortaya çıktığı ilk andan itibaren ekipler bilgilendirildi. Sorunun ana sebebi tespit edildiğinde çözüm uygulanacak.

2 hafta oldu hocam. TurkNet müşteri hizmetlerindeki yetkililere de ilettim. Yayıncıyım ve 2 hafta önce yaptığım yayını şu an yapamıyorum. Sorunun 1 hafta daha devam etmesi durumunda üzülerek TurkNet aboneliğimi iptal edeceğimi belirttim. Umarım daha da uzamaz bu problem.

1.5-2 haftadır TurkNet yurt dışı çıkışlarında sorun var. Akşamları EU serverlarında ping çok yüksek ve dalgalı, twitch yayınları da takılıyor.