Tv de IP TV kullanamama sorunu

merhabalar arkadaşlar size neredeyse 1 haftadır uğraştığım lakin çözemediğim bir konu için danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Olayı şöyle özetleyeyim: geçen haftaya kadar millenicom internet sağlayıcısı kullanıyordum samsung tvm de ip tv uygulamam sorunsuz çalışıyordu. Lakin TurkNet 'e geçiş yaptım. Millenicomun verdiği modem olan Tp link vn020-f3 model modem kullanmaktayım. Şimdi sorunum ip tv uygulaması tvm de çalışmıyor. Normal kendi telefonumun internetini paylaşıma açıp bağlanıyorum hiç sorunsuz çalışıyor. TurkNet internet sağlayıcısından 20 25 gibi gayet normal bir hız alıyorum. İnternet sadece o uygulama hariç diğer alanlarda çok iyi. Tv sağlam uygulama sağlam internet hızı sağlam ama işin içinden bir türlü çıkamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :relaxed:

Güvenli internet profili açıksa ondan kaynaklı olabilir.

Uygulamada güvenli internet menüsünden “güvenli internet istemiyorum” seçeneği işaretli mi ?

1 Beğeni

Farklı DNS adresi kullanıp yeniden kontrol eder misiniz?
Sorun çözülmez ise Online İşlemler Merkezi üzerinden Bazı Sayfalara Erişemiyorum destek kaydı oluşturup sorunu temsilciye belirtiniz.

Güvenli internet açık ise kapatın. Ve dns değiştirin sorun çözülecektir.

Güvenli internet açık değil Hangi Dns yi değiştirmem gerekiyor

1 Beğeni

1.1.1.1, 1.0.0.1 i öneririm. Sorununuzu çözecektir diye umuyorum.

2 Beğeni

Buradaki ip adresini değiştiriyoruz :pray:

Doğru mu bunu da yaptım düzelmedi başına gelen çözebilen kimse yok mu

Yapınca yeniden başlattın mı

arkadaşlar bende ıp tv kullanamıyorum yardımcı olur musunuz?

zyxel VMG3625-T50B sorun yeni başladı

1 Beğeni