Türktelekom'dan Türknet'e geçiş Ücreti

Merhaba arkadaşlar bir akrabamı TurkNet 'e geçirecem ama nedense kurulum ücreti çıkarıyorlar geçişte kurulum ücreti yok diyor sitede ama 200*3’ten 600₺ çıkarıyorlar başvuru yaparken xdsl numarası ile denedim yani sıfırdan başvuru ile değil.

Başka Operatörden Geçiş — TurkNet adresinde de sizin belirttiğiniz gibi ücret ödenmeyeceği yazıyor.

"TurkNet GigaFiber’e geçiş yapmayacaksanız ve yerleşik operatör altyapısına sahipseniz, TurkNet’e geçiş yaparken 600 TL değerinde kurulum ücreti ödemezsiniz. "

SSS bölümündeki bilgi;

“Yerleşik operatör altyapısındaysanız, TurkNet’e geçiş yaparken 600 TL değerinde kurulum ücreti ödemezsiniz. TurkNet GigaFiber’e geçişlerde ise 600 TL kurulum ücreti ödenir.”

Acaba Gigafiber’e mi geçiş yapacak akrabanız ?

Keşke gigabifiber olsa maalesef Artvin’de öyle bir durum yok başvuruyu ben yapıyorum ama telefon ekliyorum bunun bir etkisi olur mu

Merhaba, Başvuruyu yaptınız mı bekliyor musunuz.

Selamlar @AliCan8741, bu kampanya altyapı türünüz aynı olduğunda geçerli oluyor. Altyapı türünüz aynı olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorsanız özel mesaj üzerinden ad soyad ve iletişim numaranızı iletmenizi rica ediyorum.