Turktelekom altayapısı ipv6

Selamlar.
Türk Telekom altyapısı üzerinden vdsl2 ile hizmet almaktayım.
İpv6 kullanımı sadece TurkNet altyapısı için mi geçerli yoksa Turk Telekom altyapısındaki kullanıcılar da faydalanabiliyorlar mı?
Esas ulaşmaya çalıştığım nokta Playstation 5 üzerinden Call of Duty Warzone oynuyorum static ip kullanırken 100 ping civarında static ip kullanmadıgımda cgnat üzerinden cıkış yaptığımda 120 ping ve üzeri alıyorum. Ipv6 bu konuda yardımcı olur mu?

Türk telekom altyapısı kullanıp TurkNet abonesi olan kişiler kullanabiliyor. Yalnız mailinize aktif olduğuna dair eposta gelmesini beklemeniz lazım.

Eposta gelmese de kullanmaya başlamış bulunmaktayım. Oynadığınız oyun veya sony sunucusu kullanıyorsa işe yarar ama kullanmıyorsa yaramaz. O ping biraz fazla Avrupa bazlı bir sunucu mu?

Türkiyeden bağlanılan sunucular İtalya, Fransa ve Almanyada. Serverlar ipv6 destekliler. TürkTelekomdan Türknete geçmemle beraber ping değerlerim 20 ms civarı azaldı.

TurkNet abonesiyim IPv6 kullanabilirmiyim dostum.

onay maili geldiyse evet.

IPv6 şuan yeni olduğu için daha stabil olmadığı için geçmedim IPv4 41 yılık ama hayla Oyunlar IPv4 kullanıyor geçersem oyunlar stabil olmaz dostum. Mail hiç gelmedi yoksa kullanamıcakmıyım
Modemim Zyxel
VMG3625-T20A
IPv6 uyumlu mu acaba Stabil çalışır mı Bir keresine Statik ip aldım 1ay önce sonra iptal ettim modemi kapattıp geri açtım dinamik oldu.

Tamamdır online işlemlerden talep açın tanımlanır. Modem neydi?