TürkNet'ten Gelen Sevindirici Mail :)

Merhaba, arkadaşlar TurkNet’ten mahalleme Gigafiber geleceğinin mailini aldım. Ortalama ne kadar sürede tamamlanmış olur? Böyle bir mail alan oldu mu? Planlama nasıl oluyor. Bursa / Osmangazi / Hüdavendigar Mh.

Gelen Mail :
Ekran Alıntısı

Ayrıca şu an vdsl internet kullanıyorum. Ek olarak telefon hizmeti de alıyorum. Gigafiber’e geçiş sağlandığında telefon hizmeti de alabilecek miyim?

Mail banada geldi bende dikkaldırımdayım bir ay önce mahalle kablolar çekildi bina kutulamaları yapıldı bina dışı kutular kaldı beklemedeyiz öyle halbuki dikkaldırımda şuan aktif kullanan var hatta o arkadaşta forumda bekliyoruz bakalım hayırlısı inşallah kısa sürede gelir

acaba üçevler taraflarına da bi selam verirler mi 2 senedir gigafiber bekliyorum :smiley:

Telefon voip modem ile kullanılıyormuş. TurkNet bana verdiği modemde voip yok… Bende bu ürünü buldum. Bakalım araştırıyorum…

Bu ürünle alakası yok dediğiniz şeyin. ONT’yi değiştiremezsiniz. Siz telefonuda taşıdıysanız Turk Net OİM’den destek kaydı açıp yazın.

Peki bununla birlikte fiberde kendi telefonumu kullanabilir miyim ?

VBESTLIFE VoIP ağ geçidi İnternet telefonu Linksys PAP2T için 2 port adaptörü SIP RJ45 kablosu (ab fişi) https://www.amazon.com.tr/dp/B07MLQYYT5?ref_=cm_sw_r_apann_dp_02TZJ2YQB156D0NMXV63

Üstte yazdığım gibi önce TurkNet’e yazıp bilgi alın. Boşa bir alım yapmayın