Türknette daha 1 ay olmadan yaşanan sorunlar

Benim binamda Turk Telekom saha dolabı , Turksat saha dolabı , Superonline kabini hepsi FTTB fiber olarak binanın elektrik odasında bodrum katta . Dairelere fiber vermiyorlar ama :slight_smile: Ha Superonline yeni getirecek daha ek fiberler çekti binaya. Bina 120 daire olunca direk binaya koymuslar saha dolaplarını :slight_smile:

Neden cekmiyolar sacmalik resmen dolap getirmissiniz arkadas eve neden fiber cekmessinki🤠 ah bide TurkNet olsaydi sizde fotograf varmi hocam 3u beraber bi binanizdq

gidip çekmem lazım çıktığımda çekerim :slight_smile:

1 Beğeni

Az önce yine TurkNet aradı Türktelekom taraflı altyapı çalışması varmış her zamanki gibi :joy::joy: kardeşim Allah rızası için kopan kablo gözümün önünde olmasa inanacağım. Yani TurkNet 'te

1. Arızama bölgesel sorun var dendi üst komşuma sordum herhangi bir sorunu yoktu. Aradan 5 gün geçti derdimi sonunda TurkNet 'e anlatabildim ve iş emri çıkarıp aynı gün türktelekom geldi kontrollerini yapıp arızamı çözmüştü. Sorun daireye gelen kabloya çivi çakılmış ek yaptılar düzeldi.
  2. Arızam binaya gelen kablo koptu yine TT kaynaklı bölgesel sorun dendi onu da 5 gün bekledikten sonra baktık birşey olmuyor üst komşum sağolsun gidip onardı.
  3. Şuan 3 gün oldu bölgesel arıza :joy::joy::joy: