Turknetin Yetersizliği

21. gündeyim bir türlü VAE ye geçemedim 1 mbs hız alıyorum hala sıkıldım bu işten kimse bir türlü yardım edemiyor. Kafalarına göre YAPA ya çektiler beni eee YAPA ya çekmeden önce kontrol ediyorsunuzdur illaki ne kadar hız alıcağım konusunda . Şimdi ben bu durumdayım 91 liralık faturam geldi iptal dilekçesi versem bu faturayı muhtemelen ödettirecekler ben bu işi anlamadım .

VAE deyken hızım Yapa ya geçtikten sonra

Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun ve yaşadığınız sorun için üzgünüm. Port dolu hatası verilmiş muhtemelen hiçbir İnternet Servis Sağlayıcısından hizmet alamayacaksınız. Tavsiyem şehrinizdeki genel müdürlüğe gidip port başvurusunda bulunun işlemler çok daha rahat çözülebilir.

Ayrıca sorguda altyapı bulunamadı hatası alıyordunuz. İptal ederseniz de hiçbir İss’den hizmet alamayacaksınız.

:cry: :cry: :cry: :cry: Üzüldüm…

Ah birde bana sor içim kanıyor artık .:frowning: :frowning:

Twitter’dan Yusuf Kıraç’a DM atmayı denediniz mi? Zaten olan VAE altyapısı da kötü, bence getirirler altyapı.

Yusuf Kıraç a dm felan atmadım gerekirmiki. Vae alt yapım yeterli benim için 8 mbs hız benim için ideal bir hız. Ben bu hızımın geri getirilmesini istedim ama ne ala kendi kafalarına göre alıp ta geri alamamaları beni üzüyor.

Sanırım TurkNet sizin altyapınızı kontrol etmeden sizi Yapa ya geçirmiş. Twitter da TT Destek e yazın altyapı sorgusu için aranmak istediğinizi iletin.

Alt yapı sorgusu için aranmak istiyorum ve numara mı yazayım pek böyle işlerle uğraşmadım da.

Siz port olmadığı için hizmet alamadığınızı yazın onlar dönüş yaparlar diye düşünüyorum