Turkneti iptal ettirme zamanı gelmiş

1 haftayı aşkındır akşam 8 den sonra birden ms 300 e çıkıp download 5 mbps ye kadar düşüyor desteğe çok yazdım 100 kere yoğunluk yazıyor bütün iss ler öyle diyor bende diyorumki arkadaşım 100 mbps türk telekom öbür arkadaşım 50 mbps türk telekom kullanıyor hızlarında değişiklik yok en fazla akşam 5 ms falan artmış diye söylediler dedim bana diyorki yapabileceğim birşey yok böyle bir firmaya yakıştıramadım internet şuan kullanılmaz durumda haftasonu 7/24 300 ms var hafta içi 6-8 den sonra var ne saçmalık boşuna para veriyoruz türk telekom bile iyiymiş bundan rezillik test bu https://www.speedtest.net/result/10578042499.png

https://turk.net/iptal

Yukarıdaki adresten tüm iptal yollarına bakabilirsiniz. Hızlı bir iptal işlemi olmasını istiyorsanız “e-fax” yöntemini kullanabilirsiniz.

E-FAX

1- İptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, bulunduğu bir dilekçeyi e-posta eki ile birlikte iptal-faks@turknet.net.tr e-posta adresimize göndermeniz yeterli. Bu adrese gönderdiğiniz e-postalar, bize faks olarak gelecek.

2- Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz. Abone numaranızı ve sistemlerimizde kayıtlı olan e-posta adresinizi öğrenmek için https://turk.net/online-islemler/kisisel-bilgiler adresini ziyaret edebilirsiniz. Talebinizi aldığımızda e-posta adresinize bilgilendirme göndereceğiz.

UYARI!
-Lütfen göndereceğiniz evrakları jpeg formatında bize iletiniz.
-Lütfen belgelerinizi mailin içeriğine değil ekine ekleyiniz.
-Lütfen göndereceğiniz dosya boyutların toplamının 10 Mb geçmemesine dikkat ediniz. Dosya boyut toplamı 10 MB geçen dosyalar işleme alınamayacaktır.

örnek mail

1 Beğeni

E fax ile uğraşma e devlete mobil bankacılık ile giriş yap ordan iptal başvurusu yap okadar.

Ben en hızlı yolu önerdim. :+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1:
@bilal5252

Evet hocam doğrudur. Ama e devlette mail iptal dilekçesi kimlik resmi v.b olmadan iptal ettirebiliyor sadece aboneye bilgi verdim ama sizin dediğiniz yöntemde tabiki kullanılabilir.

Bazı aboneler E devlet üzerinden iptal ederken zorluk çekiyor ve sormaları yada internetten araştırmaları gerekiyor. Bu sebepden dolayı açıklamalı bir şekilde “e-fax” önerdim.

Hocam tamam. Sizin dediğiniz yöntemde doğru tabiki . Yanlış deil yani. İyi akşamlar

1 Beğeni