Türknet Zam Geldi, Hizmet Kalitesi Düştü

Bu kadar iddialaşılacağına kablolu test sonucu elde olsa kesin bir söz söylenebilir. Konu ayrı yerlere gidiyor.

1 Beğeni

Merhabalar, sizin yaşamış olduğunuz bu durumun TurkNet’tin mantalite değişikliğinden kaynaklı fiyat artışı ile ilgili hiç bir alakası olmadığını bilmenizi isterim. Sizin sorununuz sadece bu fiyat artışına denk gelmiş :frowning:

Öncelikle görüyorum ki siz kablolsuz WİFİ ayarlarınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz. Bu sorunu kablolu bağlantı gerçekleştirdiğiniz zaman yaşıyor musunuz? Eğer yaşıyorsanız hızlıca sorun ile alakalı bir destek kaydı oluşturun. Arkadaşlarım tüm işlemlerini arka planda gerçekleştirsin ve hattınızın kontrollerini yapsın. Size daha net bir bilgi vereceklerdir…

1 Beğeni

2.4 ghz de sabit kanal yapılmamalı zaten ancak 5 ghzde bende sabitledim kanalı sıfır düşme ile kullanıyorum. Etrafta 1 tane 5 ghz var o da etkilemiyor yani. DFS kanalları ile diğer kanalların arasında pek hız vs farkı olmuyordu zyxel t50b ile deneyimlediğim kadarıyla. Kanal şu an 52 de

o modem ile 5G’de kanal sabitlemek mantıklı. iyisini yapmışsın yani. tecrübem oldu o modemle 5G wifi sinyali çok problemli. ancak o şekil randıman veriyor. tüm t50b’ciler kanalı sabitlerse iyi olur. hatta bir kullanıcı 40 altı bir kanala sabitleyip sıfır sıkıntı yaşadığını yazmıştı. 40 altına da bakılabilir olası sorunda. bu da dipnot olsun :slight_smile:

Senin altyapında sorun vardır.

1 Beğeni

Bu hız ne? Sen ne yaptın ya :smiley:

1 Beğeni

TurkNet Fiber altyapısı

1 Beğeni

Adamlar fiber in tadını almış. Biz 30 mbps lerde sol şeritten devam.

Konuyu toparliyayim isterseniz… 88 TL den 103 TL ye çıkıyor fiyat, fiyat arttığına göre kalite de artmalı fakat burada tam tersi oluyor. Fiyat artıyor ama kalite düşüyor… Orantısız hizmet anlayışı var…