TürkNet yine kesildi... (09.12.2020)

Malatya-Burdur arası dumanla haberleşiyoruz şu anda teşekkürler TurkNet :slight_smile:

1 Beğeni

19.00-00.00 aradı ping artar hız 1-2 mbps lere duser, gece internet komple gider. Şanslıysa 24 saatin 4-5 saati stabil bir internet kullanabiliriz. Çekilecek dert değil bu, bir internet sağlayıcısının, kullanicilarina böylesine internet sağlayamadığı görülmemiştir…

1 Beğeni

Hocam Discord biraz şaibeli, bazen iletmiş gibi gözükse de iletmiyor, kesin gibi düşünmeyin derim.

1 Beğeni

sesli sohbetten düşmeyip oyundan düşen arkadaşlarım da var. değişik bir olay

1 Beğeni

böyle bir hata oluyor

1 Beğeni

internetim 2,3 kere düştü ve türk.net’e girmiyor yeter artık :confused: en azından bakım var diye bi bilgi gönderilse

1 Beğeni

Bugün akşamki ilk gidişinde (bende saat 12 civarı) Discord üzerinde görüntülü konuşmadaydım. Önce görüntülerimiz sonra ses düştü. Gecikmeler dolayısı ile daha erken-geç düşme muhabbeti olabilir belki.

2 Beğeni

İnşaallah bu sorunla düzelirde rahat kullanırız bende sadece bu sorun var

1 Beğeni

Hocam bu sizden kaynaklı bir sorun değil eğer WAN altındaki kullanıcı adı ve şifre ile oynamadıysanız. Ya TurkNet, ya da Türk Telekom sunucuları pert durumda.

1 Beğeni

TurkNet sunucuları pert sanırım. Kimlik doğrulama hatası veriyor.

1 Beğeni

evet şu an bile ara ara dalgalanmalar mevcut.

1 Beğeni

İpv6 etkinleştirme sonrasında internete bağlanamama sorunu yaşayan tek ben miyim başkaları da varsa birbirimize yardımcı olalım

1 Beğeni

Geldi internetim simdi

1 Beğeni

Gelir gibi oldu, sonra da DNS cortladı bu sefer…

1 Beğeni

abi gelip gelip gidiyor 2 kere geldi şimdi gene gitti kafayı yiyecem ödev yapıyorum gitti :frowning: mobilden yazıyorum

1 Beğeni

bakalım şimdi internet ışığı geldi ama 5 dk ya cortlayacak gene rez alın

1 Beğeni

gel gitlerle dolu bir gece

1 Beğeni

şuan normalden yazıyorum gene gidecek tahminimce çünkü TurkNet Online İşlem Merkezi hala girmiyor 5dk sonra görüşmek üzere

1 Beğeni

Türknetin kendi sitesi de çökmüş Ankara’dayım ve zaten snr değerleri 7-10 arasında dönüp dolanıyor o yüzden bağlantımızın kesilmesi gayet normal

1 Beğeni

hocam snr değeri olarka bende sorun yok ama TurkNet çöktü bu gece

1 Beğeni