TurkNet yeni ön ödemeli kampanya

Türknetin daha önce yapmış olduğu önödemeli 10 aylık taksit kampanyası Temmuz ayında bitiyor. Acaba yeni kampanya yaparmı. Taahhütlü uygun fiyatlı kampanya yapılsa iyi olur düşüncesindeyim.

2 Beğeni

Selamlar @durakb, her dönem kullanıcılarımızı mutlu edecek kampanyalar düzenliyoruz. Belirttiğiniz türde bir kampanya şu an için bulunmasa da ilerleyen süreçte siz değerli kullanıcılarımıza sunulabilir. Aktif tüm kampanyalara https://turk.net/internet-kampanyalari bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı fikirdeyim bu tarz bir kampanya çıkmazsa elveda 200 MB indirme 30 MB yükleme farklı firmada 12 ay ödenirse 169.00 TL

o firmaya geçmeyi düşünüyorum bugün görüştüm ama 12 ay peşin ödediğiniz parayı ayrılmak istediğiniz zaman geri alamıyormuşsunuz ilk 14 günden sonra ayrılırsanız kalan ayların ücretini vermiyorlarmış yani

2 Beğeni

Aynı şey benim içinde geçerli. Başka Servis sağlayıcıları aramaya başladılar.

Ben zaten iptal etmeyi düşünmüyorum 14 gün içinde bir sorun çıkmaz ise zaten fiber de sıkıntı çıkmaz çıksada hal olur çünkü binada tek fiber kullanan ben değilim bir sıkıntı olursa tüm binada olur bana gelen kabloda da bir sıkıntı olursa onunda değişimi kolay diye düşünüyorum isterseniz denemek için 3 aylık paket alın sonrası için sıkıntı olmaz ise 12 aylık alırsınız buranın eski müdavimi vardı o geçti uzun süredir sıkıntı yokmuş

valla bende fiber yok vdsl var 100 mbps almayı düşünüyorum ama ufak bi tereddütteyim bide fiber başvurusunda bulundum bi yandan da onu bekliyorum belki fiber gelir diye

14 gün olayını yazmanız iyi oldu bunu görmemiştim paketi incelerken, teşekkür ederim, haftaya iyice inceledikten sonra görüşmelere başlar sonraki hafta da evde olduğum süreçte de geçişi yaparım bir sorun çıkmazsa. O sürece kadar siz geçmiş olursanız vaktinizi ayırabilir de özelden veya buradan deneyiminizi iletebilirseniz çok sevinirim, ref için söz vermeyim fakat buradan birisinden almayı planlıyorum, zaten hizmet iyi değilse 1 ay ücret ödememek için boş reklam yapacağınızı düşünmüyorum.

Gigafiber gelsin 500₺ verelim(şuan TT altyapısını kullananlardan alınan ücretin neredeyse 2x fiyatı, ben çekinmeden verebilirim) ama 100/8 hız için maalesef bu fiyatı vermeyeceğim. Tek fiyat politikasına saygı duyuyorum, zamanında diğer sağlayıcıların 16mbit hızı aynı fiyata verirken 65mbit gayet uyguna kullandık ama bu kadar yüksek zam ve CEO beyin videoda zam olmayacak dedikten hemen sonra zam gelmesi, bunu defalarca forumdaki farklı konularda sorduğum halde görmezden gelinmesi ve kaçamak cevaplarla düzgün bir cevap verilmemesi benim bütün sempatimi kaybetmemi sağladı, bu konuda emeği geçen Cem bey ve yönetimi tebrik ederim, mükemmel şekilde müşteri kaybetme odaklı bir çalışma yaptınız o aralar. Sonunda TT fiber geldi apartmana, OIMde paket değişikliği kısmında görünmüyor fakat altyapı sorgulamada fiber olarak çıkıyor, bakalım ne gibi heyecanlar bekliyor fibere ve farklı sağlayıcıya geçiş sürecinde, 1-2 hafta sancı çekeriz gibi ama 14 gün dolmadan çözemezlerse de en kötü taahhütü basar TT geçeriz, aynı fiyatı hatta fazlasını yakalar TurkNet taahhüt bitene kadar zaten. TurkNet TT altyapısı kullandığı için ismini kullanmaktan çekinmedim, farklı firma ismi de vermedim, mesajımda sorun çıkartacak bir unsur olmadığını varsayıyorum.

1 Beğeni

hocam bi anda gaza geldim ve 1 aylık pakete geçiş yaptım bakalım nası olcak merak ediyorum

Reklam yapmam zaten kod falan önemli değil de bende yeni gördüm müşteri hizmetleri sıkıntılıymış biraz ters düşünce bazı insanların internetlerini kapatıp aboneliği iptal etmişler kafalarına göre kimisine hakaret edip telefonu yüzüne kapatmışlar anladığım kadarıyla biraz kaprisliler umarım sorun yaşatmazlar yaşatırlarsa da mahkeme falan biraz başlarını ağrıtırım artık yapacak bişe yok bide şöyle bi sorun var bunlar benim hizmeti kafalarına göre iptel ederlerse ben portumu kaybederim çok büyük ihtimalle insanlar boş port bekliyorlar çünkü hayırlısı diyelim

1 Beğeni

Bahsettiğiniz olayın geçtiği 2020 tarihli bir konuya denk geldim ben de, umarım aradan geçen zamanda birşeyler değişmiştir. Değişmediyse bile haklı bir neden göstermeden tek taraflı sözleşme feshinin kendileri için pek iyi sonuçlanacağını sanmam, peşin ücret konusunda da vaat edilen hizmeti sağlayamama durumunda da yasaların kullanıcı tarafından olduğunu biliyoruz. Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim hocam

1 Beğeni

Geçiş yapıldı mı memnun musun

özelden döndüm hocam farklı sağlayıcı burda çok konuşmayalım