TurkNet Yeni Abonelik

Başka operatörde evimde fiber 100mbit kullanıyorum.Gecis için aradığımda sabit telefon hattından kaynaklı geçiş sorunu var denildi ve yeni abonelik yapıldı.Carsamba günü belgeler ulaştı Perşembe günü onay alındı. 48 saat yasal süre içinde onaylanacak denildi ama hala bir haber yok. Basvururken 7 gün sürer dediler ama bu gidişle 15 gün sürecek gibi. Altyapimda başka operatör hala var turknet başlayınca onu iptal edecem

Evinizde Fiber varsa neden Fiber için geçiş yapmadınız?

1 Beğeni

Hocam ben de ev telefonu ile fiber üzerinden geçiş yapmayı planlıyorum fakat 2 3 kişi dediğiniz problemi yaşamış. Sıfırdan başvuru yapıldı demişsiniz, geçiş olarak sayılmıyor mu bu, sizin mi iptal etmeniz gerekiyor şimdiki hattı?

telekomun fiber altyapısı üzerinden hizmet alırken turknete geçmek isterseniz telefon hattıyla geçiş olmuyor. sıfırdan geçiş oluyor. sanırım sonra isterseniz tekrar telefon hizmeti alıyorsunuz. muhtemelen farklı bir numara ile.

Evet kullandığım fiber de telefon hattı da bağlı yani yalın internet değil o yüzden geçiş olmadı yeni abonelik yaptık şuan kullandığımı da kendim iptal edecem

1 Beğeni

Çağrı Merkezinden Bedirhan Bey ile konuştum kendisi üzerine basa basa, geçiş yaparsınız sadece telefon iptal olur sizin birşey iptal etmenize gerek yok dedi. Siz eskiyi iptal etmeden yenisi de yapılamıyor sanırım, onları iade ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Eğer telefon numarası olmadan geçiş yapılabilseydi geçiş yapardım ama bu durum can sıkıcı biraz.

1 Beğeni