TürkNet ve TürkTelekom

keşke olsa insanın her yerde bir tanıdığı olması gerekiyor türkiyede :slight_smile:

1 Beğeni

O zaman kapılarını aşındırmanız gerekli :slight_smile:

2 Beğeni

Aynı sorun bende de vardı o altyapı sorgulamaları her zaman doğruyu söylemiyor. komşularımın 72 mbps hız alabileceği yazarken bende 16 yazıyordu.Şu an 100 mbps internetim var sen vdsl al sonra alabileceğin max hıza göre tanımlarlar sana

Sizin dediğinizde mantıklı vdsl geçişin yapılınca yakındaki santralden alma ihtimalin yüksek tabiki boş vdsl port varsa

1 Beğeni

türktelekom işletme şefliğine gittim bugün anlattım derdimi adamlar TurkNet 'te bu aralar sıkıntılar var dedi KEKW hizmet numaranı al gel yarın yardımcı olalım dedi

Online işlemler üzerinden öğrenebiliyorsun diye biliyorum direk oradayken bakıp verseydin keşke :slight_smile:

saat geçti saha ekipleri erken bitirmiş çalışmayı :joy:

saat 16:20 gibi gittim o yüzden yarın gel dediler

Boş vdsl port var mı onu öğrendin mi

onlarda bilmiyor ki :)) ben söyledim internet üzerinden sorgulattığımda var gözüküyor dedim adamlara

sordum ama cevap veremedi yani

Umarım port çıkar sorunun en kısa sürede çözülür :slight_smile:

adamlara asıl almam gereken saha dolabından çok uzak bir saha dolabından internet aldığımı da söyledim umarım hallederler ya

Şuan Türktelekomun insiyatifine kalmış durumdasın

Devre numarasını online işlem merkezi teknik bilgiler kısmından öğrenebilirsiniz.

1 Beğeni

Bugün gittim ve bana söyledikleri tek şey bir şeye uzak olduğum beni ■■■■■ yerine koyuyorlar bağlı olduğum saha dolabından bahsediyor bence ben de bunu anlatıyorum adam diyor ki onu ben bilemem türktekelokm arıza arabası görürsen yolda falan durdur onlarla konuş diyor kafayı yiyeceğim yok mu yardımcı olabilecek türknetten birileri türkneti arıyorum müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum sürekli aynı cevapları alıyorum yok mu yardım edecek birileri

ve vdsle geçemezsin geçersen sürekli kopmalar olur diyor şu an çıldırmak üzereyim

madem ki vdsl hizmeti yok yaşadığım bölgede neden TurkNet vdsl altyapı hizmeti var

evet benim bağlı olduğum yer türktelekomun olduğu biryerlerde

Vdsl port boşken daha önce geçmiştir. Ya genel müdürlüğe gidiceksin yada mail atacaksın anca öyle