Turknet ve Tt Rekabeti Nedir

4 aydır yaşadığım ve bir an çözüm sağlanacakmı diye beklediğim bir problem. Portum 90 mb stabil alırken tt geçiş yapmadım diye port deişimi yaptı var olan sıkıntısız portumu deişerek sürekli arzalı olan bir porta diğer porta deişip deişip durdu şimdide benden habersiz port deişimi olmuş internet hız kaybım bulunmakta dolabdan evime ulaşan kabloda arza var diyerek konuyu kapatıp bana 108 tl muhabilinde bakım yapılacağını söylenmekte . şimdi benden habersiz port deişimi yapılabilirmi benim internetimi benim evime gelip dsl test telefonundan test etmeden tesisatta arza var diyip hemen teşhisi koymalarımı gelmemelerimi şimdi ben napayım avukatım ile görüşüm sağlamalımıyım sizce yada ne yapa bilirimki bu rekabet bitip sorunumu çözsünler tt.

Türktelekom izinsiz port değişimlerini yaptığını siz de dahil kullanıcılarda da gördüm hatta bu tip olaylarda bazı temsilcileri “Türktelekom’a geçiş sağlarsanız bağlantınızı iyileştireceğini arızanızı giderileceğini” bu tip söylemler yaptığını duydum. BTK’dan Türktelekom adına şikayet açın.

1 Beğeni

Hay ağzına sağlık aynısı banada dediler. Şikayatte bulunucam.

VDSL’den ADSL porta bile atıyorlar :joy: