Türknet Vdsl Geçişim bugün sağlandı

Altta fiber dağıtım kutusu mevcutsa hiç 1 kuruş harcamayın. Destek kaydı ile direk tarife değişikliğinde fibere geçmek istediğinizi anlatın.

Saha çalışanı neyi ifade etti tam olarak bilmiyorum uykusuzluktan sersem gibiydim.
Fiber destekli geliyor tarzında bir cümle kurdu ama fiber altyapılı mı dedi, fiber hızında mı dedi anımsamıyorum.
Ama bulunduğum Apartmana Fiber olur mu dedim, İmza toplayıp apartmana Fiber hizmeti alabilirsin. Apartmana fiber ayarlanabilir dedi.

Dışarıdan mı yoksa Saha Dolabından mı geleceğini sordum, Direk şuan bulunduğun bölgede fiber alt yapı var Apartmana sağlanması gerekiyor dedi.

Şuan Apartman dışında hali hazırda fiber alt yapı sorgulamasını nasıl yaparım acaba, Cadde üzerindeyim baya uzun bir cadde ve karşı taraf ayrı dünya sağım solum arkam felan genişçe civarda fiber olması, imza ile dilekçe toplayıp gerekli yere gönderdikten sonra , Fiber hizmet alabilir miyim ?

1 Beğeni

TT mudurlugune gitmeniz gerekiyor veya sosyal medya uzerinden turk telekom destek ekibine yazin bolgemde fiber var binamda yok talep ediyorum pek yararı olurmu sanmam mudurluge giderseniz detayli bilgi alabilirsiniz

1 Beğeni

Muhtelen oralarda biryerde Türk Telekom’un logarı varsa ordan çekerler.

Benim evin önünde hem logar hem de saha dolabı var. Binayı fibere dönüştürtmek için uğraşıyorum. Eğer sağlam hız alıyorsan biraz zor. Ben 100Mbps aldığım için ihtiyacın yok diyorlar :smile:

2 Beğeni

Çok sevindim @Ghost :hugs: Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz her an bana özel mesaj üzerinden ulaşabilir destek isteyebilirsiniz.

İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim :pray:

1 Beğeni

Benim apartmana fiber yap usta :smiley: <3

1 Beğeni

İnşallah zamanla o da olur :pray:

1 Beğeni