Turknet vdsl den adsl e kendi̇li̇ği̇nden geçi̇ş sağladi müşteri̇ hi̇zmetleri̇ geri̇ dönüş sağlamiyor

TurkNet destek kısmından 2 gündür dönüş yapılmıyor.

1 Beğeni

Bugün veya yarın dönüş yapılacaktır. Eğer saha ekibine bildirildi ise yine iş yoğunluğuna göre hafta içi mesai saatleri dahilinde kontrol edilecektir

1 Beğeni

Merhaba vdsl bağlantı sağlanmış olması lazım kontrol edip bilgi verirmisiniz.

VDSL bandında bağlantım sağlandı fakat internet hızım düşük.2 gün önce destek kaydından hızımın düşük olduğunu belirttim türktelekom ekipleri sornlu TurkNet 'e aktardı TurkNet inceleyip geri dönüş sağlayacaktı .

Sizin iç tesisatınız çok kötü görünüyor. Sizden kaynaklımı telekom kaynaklımı çözmek için yerinde destek isteyebilirsiniz 63/28 hat zayıflaması çok fazla

destek kaydı üzerinden talepte bulunacağım gelişmeleri aktaracağım iyi günler.

TurkNet arıza durumunu TürkTelekom’a aktardığı teknik ekinin müdahale edeceğini yazıyor.Türktelekom arıza durumunu TT sorumluluğunda giderildi olarak arızayı kapatıp TurkNet 'e aktarıyor TurkNet tekrardan türktelekoma iletiyor TT KOM tekrardan arızayı kapatıp TurkNet 'e aktarıyor 2Firma kendi aralarında paslaşıyor ARADA MAĞDUR OLAN MÜŞTERİ OLUYOR.
Hiç bir şekilde yol katedeniyoruz.

Arıza öncesinde aldığım değerler.

Yerinde destek istediniz mi ?

İstedim ama destek yerine TT koma aktarıyor sorunu.

99tl karşılığında Yerinde Destek istiyorum deyin. Sorun sizden kaynaklı ise ücret alırlar fakat değilse yine telekoma iletirler :smiley: ama klasik telekom yine işini yapmayabilir. Yapabilirseniz ankastreye modem bağlayıp ölçüm yapabilirmisiniz ?

Ankastrye bağladım hat değerlerim çok az yükseldi.

Zayıflama halen çok kötü sizlik bir sorun gibi durmuyor.

Benlik bir sorun olmadığını ben biliyorum da TurkNet veya telekoma anlatamıyorum.

TurkNet de telekoma anlatamıyor veya telekom uğraşmak istemiyor olabilir iletildiyse birdaha bekleyin

Bu arızayı kapatabilirmiyiz.bölgede fiber çalışması yapıldı TürkTelekom tarafından hat hata değerim düştü.

Açık kaydı kendiniz kapatabilirsiniz.