Turknet Upload 3mbps mi 6mbps mi?

Forumda bazılarının 35lik pakette upload hızının 6mbps olduğunu gördüm ama bende 3e sabitlenmiş gözüküyor bir ara upload hızları arttırılmıştı bende artmadı güncel durum nedir? 6 olanların paketi farklı mı?

6 olmalı sistemsel bir hata destek kaydı oluşturun

2 Beğeni

Birde bu değerleri yorumlayabilecek var mı 43mbps diyor sorgu yapınca ama modem 73e kadar alınabilir diyor garip

430metre yazıyor saha dolabına

1k santral uzunluğu var 35 e 8 alıyorum yapadaysan hızlı profili dene yada ara yükselebilirse yükselir.

vae tt altyapısındayım

Hattınız 35 mbpsden daha fazla destekliyor. Tahminimce 55-60 alırsınız kesinti olmadan.

herkesin 6 mı 35lik paket. yanıtlarsanız sevinirim.

Öyle olması gerekiyor. DSLAM kilidi kaldırılınca uploadı düşürülenler var bir bakın isterseniz.

Evet şu an herkesin 6 mbps upload hizi var fakat geçici bir süreyle ne zaman keserler bilmiyorum.( 35 üstü hızlarda 8 upload var)

bende 11 :smiley:
10512362694

YAPA mı? VAE’de varsa hani bana hani bana :d

vae altyapısındayım çoğunun 6

35/6 şeklinde tanımlama yapılıyor

35/3
100-75-50/4
karantina online eğitim sürecinde 2 katına çıkarıldı yani 3 ler 6, 4ler 8 oldu.

1 Beğeni

10460995702

Herkesin Download - Upload böyle olmalı. :joy:

3 Beğeni

olmuyor maalesef :slight_smile:

1 Beğeni

Bence olması gereken :sweat_smile:

1 Beğeni

TurkNet’i eğer Türk Telekom alt yapısı ile kullanıyorsanız VAE alt yapısına dahil olma olasılığınız çok yüksek. YAPA alt yapı santrali bulunuyorsa hızınız en yüksek hıza ulaşır.

20 ping alamayanlar var 0 ne kardeş :smiley: VDS teknolojisini getiremiyorlar mı acaba :smiley:

2 Beğeni